PUBG ve Yayın İçin i7 8700k Sistem Toplama

Zetark

Hectopat
PUBG oynayıp yayın yapmayı düşünüyorum. Bunun için bir bilgisayar toplayacağım.

Toplamayı düşündüğüm sistem; i[BGCOLOR=transparent]7 8700k,[/BGCOLOR][BGCOLOR=transparent] Aorus gaming 7 anakart gibi pahalı bir sistem ama bu kadar pahalı sistem alacağıma daha uyguna bir sistem alıp beni rahat ettirecek sistem kurmakta mantıklı geliyor önerilerinizi bekliyorum. Amacım PUBG'de 70 FPS üstü ve bu FPS ile yayın yapmak oyun ayarlarını very low'da oynamak istemiyorum biraz bazı ayarlarını yüksek bazılarını orta ve bir çoğunuda very lowda oynamak istiyorum. Sistemin bütün özelliklerini yazmadım fakat ekran kartsız 5.500 civarında tutuyor. Bütçe sormayınız ekran kartsız bu bütçenin altında bir sistem toplayabilirsiniz haftalık kazancım 350 TL olduğu için bu kadar büyük sisteme girmek istemiyorum ileriye dönük geliştirilebilir bir sistem olmasını istiyorum. Monitör dahil değil elimde monitör yok sisteme göre alacağım.[/BGCOLOR]
@Oreki @Pantheon @Nazım Paşa

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı