PUBG vs Forza Horizon 4

habib_altun

Decapat
Arkadaşlar başlıkta da görüldüğü üzere PUBG ve Steam Forza Horizon 4 arasında kaldım. İkisini de al diyebilirsiniz ama şu an tek birini alabilirim ancak. İlk hangisini alayım ve hangisi daha uzun süre sıkılmadan oynanabilir. Evet farkındayım iki oyununda türleri birbirinden farklı ama ikisini de satın alan ve sıkılmadan oynayan arkadaşlar bana iki oyununda artı ve eksilerini söylerse çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
Not: Direksiyon setim ve Gamepad'im yok!

Hocam Forza'ya aşırı derecede ilgi ve merak duyuyordum fakat sonra aldığımda pişman oldum çünkü sürekli aynı şeyleri yapmak bir saatten sonra baymaya başlıyor ama eğer sıkılmam diyorsan araba sürmesi oradan oraya atlamak araba alıp modifiye etmek zevklidir şahsen ben olsam PUBG alırdım.

Hocam Forza'ya aşırı derecede ilgi ve merak duyuyordum fakat sonra aldığımda pişman oldum çünkü sürekli aynı şeyleri yapmak bir saatten sonra baymaya başlıyor ama eğer sıkılmam diyorsan araba sürmesi oradan oraya atlamak araba alıp modifiye etmek zevklidir şahsen ben olsam PUBG alırdım.
İndirimleri bekleyip Ultimate sürümünü alırsa sıkılmaz DLC'ler ile. Standart sürümü illaki sıkacaktır bir süreden sonra. Belki de sıkılmaz.

Warzone bence PUBG'yi katlar hem de ücretsiz Forza al.

Hocam Warzone artık çekilmez oldu benim için. Oyunun loot mantığını hiç sevmiyorum zaten. Tavsiye için teşekkürler.
PUBG'yi çok saatler oynamış biri olarak söylüyorum Warzone çıktığından beri oynamadım Forza'yı Game Pass'den alıp deneyebilirsiniz 30 lira.
Bende tam bunu soracaktım hocam 30 lira verip 1 ay boyunca forzayı oynayabiliyorum değilmi?

Yeni konular

Geri
Yukarı