PUBG Windows 11'de açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Nor0

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
1-2 ay önce düne kadar arkadaşımla PUBG oynuyorduk ama nedense artık açılmıyor. Arkadaşımda açılıyor Windows 10 kullanıyor ama bende olmuyor, başlatılıyor diyor, Steam'de belli bir süre geçiyor, oyna butonu tekrar geri geliyor.

İşlemci sanallaştırma etkin mi bakın
1)Görev Yöneticisi'ni aç
2)performansa gel
3)CPU bölmünde altta sanallaştırma etkin mi bak

Etkinse

Bazı emulatörlerden oynayabilirsin sistemin karşılıyor

1)GameLoop
2)BlueStacks
3)MEmu play

Bunlar Android emulatörler PUBG'yi açacaktır oyuna girdiğinde oyun tuşlarını sana verecektir

Etkin değilse

Bilgisayarını kapatmalısın ondan sonra açma tuşuna bastıntan sonra delete tuşunu durmadan basıp bırak BIOS ekranı görene kadar. Bir ekran verdikten sonra bana onun resmini atarsan sana nasıl açabileceğini söyleyebilirim.

Ama çoğunlukla boot sekmesinde virtualization Technology yazısını gördüysen onu enable yap.
Maouse varsa sıkıntı yok ama yoksa desteği sağ sol yukarı aşağı tuşlarıyka yapmalısın bir de enter var.

Son düzenleme:
İşlemci sanallaştırma etkin mi bakın.
1)Görev Yöneticisi'ni aç.
2)performansa gel.
3)CPU bölmünde altta sanallaştırma etkin mi bak.

Etkinse.

Bazı emulatörlerden oynayabilirsin sistemin karşılıyor.

1)GameLoop
2)BlueStacks
3)MEmu play.

Bunlar Android emulatörler PUBG'yi açacaktır oyuna girdiğinde oyun tuşlarını sana verecektir.

Etkin değilse.

Bilgisayarını kapatmalısın ondan sonra açma tuşuna bastıntan sonra delete tuşunu durmadan basıp bırak BIOS ekranı görene kadar. Bir ekran verdikten sonra bana onun resmini atarsan sana nasıl açabileceğini söyleyebilirim.

Ama çoğunlukla boot sekmesinde virtualization Technology yazısını gördüysen onu enable yap.
Maouse varsa sıkıntı yok ama yoksa desteği sağ sol yukarı aşağı tuşlarıyka yapmalısın bir de enter var.

Normal PUBG kanka Steam'den sanalaştırma açık.

Yeni konular

Geri
Yukarı