PUBG yükleme yerinde kalıyor

SECURITY TEAM

Centipat
PUBG her açtığımda böyle donuyor.
Son güncelleme geldikten sonra böyle yapmaya başladı.

Dosya Ekleri

• j.PNG
    j.PNG
    188,3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç kez başlık açtım yanıt bulamadım büyük ihtimal siz de 8 GB RAM kullanıyorsunuz. Sorunun bundan kaynaklanma ihtimali yüksek
Her 3 seferde bir kez bu ekranda oyun donuyor ve Görev Yöneticisinden baktığım zaman yanıt vermiyor hatası verdiğini görüyorum. Hata sadece PUBG'de

Benim arkadaşımda da "İnitializing" ekranında kalıyordu. Ne kadar saçma olsa da çözüm silme tuşuna basmak. Evet sadece silme tuşuna basıyorsun ve oyun açılıyor.

Benim arkadaşımda da "İnitializing" ekranında kalıyordu. Ne kadar saçma olsa da çözüm silme tuşuna basmak. Evet sadece silme tuşuna basıyorsun ve oyun açılıyor.
Hocam o çözüm donmalara karşı bir çözüm değil sadece o lobi yüklenmediğinde yardımcı oluyor. Post sahibi ve benim yaşadığım sorun çökme.

Kaç kez başlık açtım yanıt bulamadım büyük ihtimal siz de 8 GB RAM kullanıyorsunuz. Sorunun bundan kaynaklanma ihtimali yüksek
Her 3 seferde bir kez bu ekranda oyun donuyor ve Görev Yöneticisinden baktığım zaman yanıt vermiyor hatası verdiğini görüyorum. Hata sadece PUBG'de
ramim 16 gb
Dosya doğrulamayı yapmayı deneyin.
10 kez yaptım hep aynısını yaptı
Dosya doğrulamayı yapmayı deneyin.
10 kez yaptım hep aynısını yaptı

ESC ye biraz bastıktan sonra restart lobby deneyin. Bi kaç kez bende de olmuştu. Dosyaları doğrulayıp internete reset attıktan sonra düzelmişti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı