PUBG'de 100 FPS Verebilecek PC Toplama

Boş konuşmadım. Ne yaşadıysam ne tecrübe edindiysem onu söyledim. Asıl siz bu şekilde yaparak boş konuşuyorsunuz. Ortamı germenin ne anlamı var ki?

Ortamı germiyorum ki mevcut bir test yaptım ve paylaştım. Sizede paylaşın dedim ki arkadaşa yardımcı olalım diye ama elinizde hiçbir veri yok üstelik oyunuda silmişsiniz konuyu açan arkadaşada hiçbir yararlı bilgi vermemişsiniz sadece benim mesajıma benim böyle sıkıntılarım yok dediniz bende size oyun testini bizler ile paylaşın dedim belki benimde sistemim problemli neden gerilim olsun ki ?

Arkadaşın dediği gibi çıkış ve yükselişler olabiliyor PUBG’de ama benim sistemim Ryzen 5 2600x, Gtx 1070Ti, 16 GB RAM 3200MHz ve bu sistemle genel olarak 95-115 arası değişiyor ortalama 105 yani. Ayarların hepsi Ultra için konuşuyorum.

Aynı şekilde 1050ti ile doku kalitesi, kenar yumuşatma ve görüş uzaklığı ayarları yüksek bir şekilde oyun başında 80-90, uçakta 130 140, inerken yer yer 40 50 60, loot yaparken 70-90 arası fps alıyorum. Çok kalabalık bir bölgede ise 40'a kadar düşebiliyor fps. Benim oynadığım ayarlarda oynacaksanız 1060 işinizi görecektir diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı