PUBG'de bizimle sıkıntısı olan yayıncı

cobret

Hectopat
1 ay önce bu adamı ghostlamıştık. Ghostlarken adamın sadece yanına gittik öldürmedik. Bir kere aynı maça denk geldi onda öldürdük ama ghostlamadan. Bu ghostladıgımız kliplerle ghostlamadığımız klipleri birlikte gönderdi 1 ay ban yedik. Şu sıralar banımız açıldı PUBG. Reporttan arkadaşın buna öldüğünü gördüm adam sanki ghostlamış gibi bir daha klip aldırmış. Baktım birkaç kere aynı maça düşmüşüz yine klip aldırmış. İsmimizi hatırladı yine ghostladık sanıyor. Biz anladık bunu bir daha öldürürsek ban yiyeceğiz daha önce de öyle yaptı. İsmimizi değiştirsek bu beladan kurtulur muyuz? Soruyorum çünkü isim değiştirmek çok pahalı bir fikrinizi alayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sana inanacağım çünkü PUBG oynadığım dönem başıma gelen bir şey. En iyisi yeni PUBG al. Bir daha da ghostlama!

Ben farklı düşünmekteyim. Yayın açıyorsa o yayın halka açıktır ister oyuncu ister izleyici olsun. Tek yapabiliceği çözüm de delay eklemek. Bu kesin beni izliyor banla bu izlemiş olabilir buna da perma yolla bence net rezillik. PUBG desteğine şikayet belirtin yayıncının mod tanıdığı var canı istediğini banlatıyor diye. Komik gerçekten. Bu kadar vasat bir olay başıma gelse ellerim ağrıyana kadar bütün yabancı forumlara yazıp o firmaya para kaybettirmek için elimden geleni yapardım herhalde. Hatta steam desteğine de şikayet edin bünyenizdeki oyunda böyle böyle oluyor diye tabi ingilizce. Eğer vac koruması varsa steamı da ilgilendirir.

1 ay önce bu adamı ghostlamıştık. Ghostlarken adamın sadece yanına gittik öldürmedik. Bir kere aynı maça denk geldi onda öldürdük ama ghostlamadan. Bu ghostladıgımız kliplerle ghostlamadığımız klipleri birlikte gönderdi 1 ay ban yedik. Şu sıralar banımız açıldı PUBG. Reporttan arkadaşın buna öldüğünü gördüm adam sanki ghostlamış gibi bir daha klip aldırmış. Baktım birkaç kere aynı maça düşmüşüz yine klip aldırmış. İsmimizi hatırladı yine ghostladık sanıyor. Biz anladık bunu bir daha öldürürsek ban yiyeceğiz daha önce de öyle yaptı. İsmimizi değiştirsek bu beladan kurtulur muyuz? Soruyorum çünkü isim değiştirmek çok pahalı bir fikrinizi alayım dedim.

Oyunlarda hile-Ghost işlerini bırakırsanız herkes oyundan zevk almaya devam edebilir belki. Sizin gibi tipler yüzünden insanlar oyunlardan soğuyor. Umarım bu tür işlere bir daha kalkışmazsın adam banlatmakta sonuna kadar haklı, bir söz vardır adın çıktımı 9A inmez 8e.

Geri
Yukarı