PUBG'de bizimle sıkıntısı olan yayıncı

Oyunlarda hile-Ghost işlerini bırakırsanız herkes oyundan zevk almaya devam edebilir belki. Sizin gibi tipler yüzünden insanlar oyunlardan soğuyor. Umarım bu tür işlere bir daha kalkışmazsın adam banlatmakta sonuna kadar haklı, bir söz vardır adın çıktımı 9A inmez 8e.
Senin şu mesajını görünce sinirden elim ayağıma dolaştı. Ne demek banlamakta sonuna kadar haklı zaten banımızı daha önce yemişiz cezamızı almışız niye ghostlamadığımız halde banlatma hakkı olsun ya konuyu okumuyorsunuz yada idrak edemiyorsunuz.
Ben az önce bu konuya cevap atmadım mı?
Konuyu yanlışıkla iki kez açmışım kusura bakmayın.
Statik ID üzerinden muhtemelen ban atılıyordur. Pek bir şey fark edeceğini sanmıyorum ancak Ghost iftirası yemekten kurtulabilirsiniz.
Adamı ghostlamıyoruzki.

Son düzenleme:
Senin şu mesajını görünce sinirden elim ayağıma dolaştı. Ne demek banlamakta sonuna kadar haklı zaten banımızı daha önce yemişiz cezamızı almışız niye ghostlamadığımız halde banlatma hakkı olsun ya konuyu okumuyorsunuz ya da idrak edemiyorsunuz.

Konuyu yanlışlıkla iki kez açmışım kusura bakmayın.

Adamı ghostlamıyoruz ki.

Dilediğin kadar sinirlenebilirsin, benim düşüncem böyle. Videogame seven biri olarak hayatta en nefret ettiğim şeylerin başında oyunlarda hile kullanılması gelir, senin yaptığının da bundan pek farkı yok, kendini yayıncının yerine koy sen birkere yapmışsındır ama o adamın yayın hayatı boyunca yüzlerce belki de binlerce kez başına gelmiştir ki şahsen yayıncı arkadaşları izlerken çok kez şahit oldum ve bu aşırı sinir bozucu bir durum, sen olsan sende aynı şeyi yapardın. Biraz empati kurabilseniz zaten bu haksızlığınıza mazeret aramazsınız. Al yeni bir hesap devam et ya da nick değiştir bir daha da kimseye böyle şeyler yapma.

Dilediğin kadar sinirlenebilirsin, benim düşüncem böyle. Videogame seven biri olarak hayatta en nefret ettiğim şeylerin başında oyunlarda hile kullanılması gelir, senin yaptığının da bundan pek farkı yok, kendini yayıncının yerine koy sen birkere yapmışsındır ama o adamın yayın hayatı boyunca yüzlerce belki de binlerce kez başına gelmiştir ki şahsen yayıncı arkadaşları izlerken çok kez şahit oldum ve bu aşırı sinir bozucu bir durum, sen olsan sende aynı şeyi yapardın. Biraz empati kurabilseniz zaten bu haksızlığınıza mazeret aramazsınız. Al yeni bir hesap devam et ya da nick değiştir bir daha da kimseye böyle şeyler yapma.

Adam cezasını çekmiş dersini almış. Yayıncı ghostlamadığı halde bu arkadaşı report ediyor sıkıntı burada. Yayıncının egosundan kaynaklı bence haksızsın.

Kardeş yayıncının ne kadar çektiğinden banane ben cezamı almışım niye bida boş yere ceza alayım. Ortada ne hile var ne ghostlama sen konuyuda tam okumamışsın. Biz adamı ghostlamadan öldürdük zamanında şimdi maçta gördüğü sırada ghostladın diyor. He bida 1 ay ceza varya bizi banlattığı, o ceza yüzünden 45 tl verdiğim passta 1 ayımı kaybettim. Bu adam ise ayda kim bilir kaç kişiden 50 tl alıyor abonelerinden sırf oyun oynuyarak.

Bide empati falan kur demişsinde hadi adamı 1 2 maç ghostlayıp öldürdük diyelim zaten direk banlatır. Bi maç bir bir buçuk saat sürüyorda biz bunun tüm emeklerini mahfetmişiz gibi konuşyuyorsun.

Geri
Yukarı