PUBG'de Boş Yere Ceza Aldım, Ne Yapmam Gerekir?

erenzxczxc123

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Dün Steam hesabım çalınmisti. Steam support ile hesabımı geri almayı başardım. Fakat hesabımı çalan kişi o esnada PUBG'de hile açmış ve oyun içi ceza yemiş. Bu cezayı kaldıramıyorum. Gereksiz yere ceza aldım. Nasıl kaldirabilirim, kaldirma şansım var mı?

PUBG coolstorybob atar büyük ihtimalle.
CwoI1thWIAASAFF.jpg

Maalesef hesap güvenliğiniz kendi sorumluluğunuz altında. Steam Guard kullanıyor olsaydınız böyle bir problem ile karşı karşıya kalmazdınız. O hesaptan 3. parti yazılım kullanıldı. Firmayı kimin kullandığı değil hangi hesabın kullandığı alakadar ediyor.

Geçmiş olsun, herhangi bir çözüm yolu yok. Çünkü Steam halihazırda "Steam Guard" gibi büyük güvenlik önlemi sunmakta zaten.

Merhabalar. Dün Steam hesabım çalınmisti. Steam support ile hesabımı geri almayı başardım. Fakat hesabımı çalan kişi o esnada PUBG'de hile açmış ve oyun içi ceza yemiş. Bu cezayı kaldıramıyorum. Gereksiz yere ceza aldım. Nasıl kaldirabilirim, kaldirma şansım var mı?
Kaldırma şansın neredeyse 0 ihtimal nedeni senin yalan konuştuğunu düşünebilmeleri yani başka biri girse bile sen yapmamış olsan bile inanmıyorlar.

Bende CS den aynı şekilde VAC yedim. Supporta yazdığımda aldığım cevap bu :
Steam hesabınızı korumak sizin sorumluluğunuzdadır bu gibi bur durumda cezanizin kaldırılması söz konusu olamaz. Geçmiş olsun kurtarma şansın yok bence.

Kaldırma şansın neredeyse 0 ihtimal nedeni senin yalan konuştuğunu düşünebilmeleri yani başka biri girse bile sen yapmamış olsan bile inanmıyorlar.

Hayır hocam, böyle konularda doğru yahut yalan konuşmalara bakmıyorlar. Her kullanıcı sözleşmesinde hesap güvenliğinin kullanıcının kendi sorumluluğunda olduğunu not düşerler. Kaldı ki günümüzde insanlar kullanıcı sözleşmesiyle vakit kaybetmemeyi tercih ediyorlar.

Mağdur olan arkadaşımız Steam Guard'ı etkinleştirmiş olsaydı şifresini çalan birisi yine doğrulama kodları ile karşı karşıya kalacaktı.

Hayır hocam, böyle konularda doğru yahut yalan konuşmalara bakmıyorlar. Her kullanıcı sözleşmesinde hesap güvenliğinin kullanıcının kendi sorumluluğunda olduğunu not düşerler. Kaldı ki günümüzde insanlar kullanıcı sözleşmesiyle vakit kaybetmemeyi tercih ediyorlar.

Mağdur olan arkadaşımız Steam Guard'ı etkinleştirmiş olsaydı şifresini çalan birisi yine doğrulama kodları ile karşı karşıya kalacaktı.
Gayet doğru olay bundan ibaret.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı