PUBG'de kaç FPS alıyorsunuz?

PunishmentGazi

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar,

Technopat.net sosyal üyelerinin PlayerUnknown's Battlegrounds oyununda aldıkları FPS değerinin ne kadar olduğunu burada paylaşalım diye düşündüm. :)
Ayrıca, hangi ekran kartıyla ve hangi grafik ayarıyla bu orana ulaştığınızı da eklerseniz güzel olur. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
2560 x 1440 Çözünürlükte genel olarak 80-120 arası değişiyor. İşlemcim i7 6700K, ekran kartım GTX 1080. Grafik ayarlarım karışık bir kısmı ultrada bir kısmı düşükte. Buna rağmen hala droplar ve optimizasyon sorunları mevcut ( Özellikle bombalama alanı ve fazla efekt olan sahnelerde. ) Ne de olsa erken erişim düzeltmelerini bekliyoruz.

Detaylı grafik ayarlarımı akşam paylaşacağım.

GTX 1060 6GB 1920 x 1080 çözünürlükte oynuyorum rozok'a düştüğümde sadece 65'lere kadar iniyor onun dışında geneli 80 üzeri alıyorum. GeForce Experience otomatik oyun içi ayarlarını optimize etti. Önce ki ayarlarım wery low'du, şimdi orta ayarlarında gayet akıcı memenunum.

STRIX GTX 1060 ile 1920*1080 çözünürlüğünde ve yüksek ayarlarda 50-70 FPS arasında gidip geliyor.
Oyun çok heyecan verici olduğundan oynarken sürekli FPS değerlerine bakmak zor oluyor orası ayrı. :)

Bütün yayıncılar şu oyunu oynadıkları için zaten oynamış kadar oluyorsun ister istemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gainward GTX 970, 1080p'de düşük ayarlarda genelde 100 civarı 140a kadar çıktığı da oluyor ama bazı yerlerde fps 50'ye 40'a kadar düşüyor sadece ben de mi çözemedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı