PUBG'de nasıl gelişilir?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Selamlar dostlar. PUBG Mobile ilk çıktığından beri neredeyse oynuyorum. Pandemiden birkaç ay önce CS:GO'ya başladım. 1000 saatten fazla oynamışım nova 4 ve nova 3 arasında gidip geliyorum. Oyunun gerçi genelinde pek rank kasmadık son 1 senedir ranka önem verdik öncesinde yayınlarda olduğu için seçkin olmayanlarla bile girip millete zeus atmaya çalışıyorduk :D uzun süre önce arkadaşlarımla PUBG oynamaya başlamıştık şimdi beni tekrar sardı. CS:GO'ya el alıştığı için PUBG ister istemez farklı geliyor. Fakat yavaş yavaş hızlanıyorum ama şu silahlardaki sekme çok aşırı boyutta geliyor. Bunu nasıl aşabilirim? G300s kullanıyorum. Oyun içi hassasiyet varsayılanda benim. Keskin nişancıda pek problem yok ama otomatik silahlar zorluyor.

Selamlar dostlar. PUBG Mobile ilk çıktığından beri neredeyse oynuyorum. Pandemiden birkaç ay önce CS:GO'ya başladım. 1000 saatten fazla oynamışım nova 4 ve nova 3 arasında gidip geliyorum. Oyunun gerçi genelinde pek rank kasmadık son 1 senedir ranka önem verdik öncesinde yayınlarda olduğu için seçkin olmayanlarla bile girip millete zeus atmaya çalışıyorduk :D uzun süre önce arkadaşlarımla PUBG oynamaya başlamıştık şimdi beni tekrar sardı. CS:GO'ya el alıştığı için PUBG ister istemez farklı geliyor. Fakat yavaş yavaş hızlanıyorum ama şu silahlardaki sekme çok aşırı boyutta geliyor. Bunu nasıl aşabilirim? G300s kullanıyorum. Oyun içi hassasiyet varsayılanda benim. Keskin nişancıda pek problem yok ama otomatik silahlar zorluyor.

Hocam YouTube'da hassasiyet ayarları veriyorlar hepsini teker teker deneyebilirsin oda olmazsa deneme yanılma yoluyla denersiniz

PUBG ilk ciktigindan beri oynuyorum. Bilek isteyen seyler bunlar mouse aim yapabilirsen skintisiz oynarsin. Taktik vs demiyorum onlar zaten yaparsin zamanlada mouse iyi kullandin mi tamamdir :) mito birakmisti o bile baslamis oyuna.
CS de 39 saatim var :) nova 3 tum sen nasıl o saatlerde o rankta kalabildin.
Şu an bende varsayilanda kullanıyorum da bir ayar var şu an adini unuttum da 1.4 de kullanıyorum.

Pubg mobile oynayanları izleyebilirsin,ses kasmak için iyi bir kulaklık kullanabilirsin,pubg mobile için aparatlar var daha hızlı ateş edebilmek için 30tl ye falan,hassasiyeti kendine göre uğraşarak ayarlayabilirsin,çözünürlüğü en düşüğe alarak hem uzaktaki oyuncuları görebilirsin hem oyun akıcılığı artar.

Gelişme zamanla olacak bir şey. Sekme olayını ise dikey hassasiyet ayarını yükselterek bir miktar çözebilirsin. Ben 1.5'de kullanıyorum mesela.

Son düzenleme:
Hocam YouTube'da hassasiyet ayarları veriyorlar hepsini teker teker deneyebilirsin oda olmazsa deneme yanılma yoluyla denersiniz
Evet onlara bakacağım.
PUBG ilk ciktigindan beri oynuyorum. Bilek isteyen seyler bunlar mouse aim yapabilirsen skintisiz oynarsin. Taktik vs demiyorum onlar zaten yaparsin zamanlada mouse iyi kullandin mi tamamdir :) mito birakmisti o bile baslamis oyuna.
CS de 39 saatim var :) nova 3 tum sen nasıl o saatlerde o rankta kalabildin.
Şu an bende varsayilanda kullanıyorum da bir ayar var şu an adini unuttum da 1.4 de kullanıyorum.
Hocam 39 saatte nova3 biraz ilginç olmuş :) Nova 3,Nova 4 CS GO da öyle çok ta kolay ranklar değil açıkcası. Tebrik ederim :) Ben yayında yaptığım için aynı zamanda insanları kıramıyorduk çoluk çocuk kim varsa girerdik öyle aslında. CS GO dan iyi arkadaşlar edindikten sonra bir grup kurup beraber oynamaya başladık son 1 senedir toxic lerden bıktık çünkü ondan sonra rank artmaya başladı. Tabi yayınlarıda bıraktım çok ara veridm staj okul derken. Şimdide askere gideceğim zaman geçiriyorum :) Tahmin ettim dediğiniz ayarın varsayılanı 1 olması gerek bakacağım.
Pubg mobile oynayanları izleyebilirsin,ses kasmak için iyi bir kulaklık kullanabilirsin,pubg mobile için aparatlar var daha hızlı ateş edebilmek için 30tl ye falan,hassasiyeti kendine göre uğraşarak ayarlayabilirsin,çözünürlüğü en düşüğe alarak hem uzaktaki oyuncuları görebilirsin hem oyun akıcılığı artar.
Ses kasmakla prbonlemim yok CS GO da işimiz oydu zaman kordinatlarına kadar veririm adamın :D Fakat ben steam pubg den bahsediyorum :)
Gelişme zamanla olacak bir şey. Sekme olayını ise dikey hassasiyet ayarını yükselterek bir miktar çözebilirsin. Ben 1.5'de kullanıyorum mesela.
O dediğiniz hassasiyete hiç bakmadım deneyeceğim hocam sağolasın.

Evet onlara bakacağım.

Hocam 39 saatte nova3 biraz ilginç olmuş :) nova 3, nova 4 CS:GO'da öyle çok ta kolay ranklar değil açıkçası. Tebrik ederim :) ben yayında yaptığım için aynı zamanda insanları kıramıyorduk çoluk çocuk kim varsa girerdik öyle aslında. CS:GO'dan iyi arkadaşlar edindikten sonra bir grup kurup beraber oynamaya başladık son 1 senedir toxiclerden bıktık çünkü ondan sonra rank artmaya başladı. Tabii yayınları da bıraktım çok ara verdim staj okul derken. Şimdide askere gideceğim zaman geçiriyorum :) tahmin ettim dediğiniz ayarın varsayılanı 1 olması gerek bakacağım.

Ses kasmakla prbonlemim yok CS:GO'da işimiz oydu zaman kordinatlarına kadar veririm adamın :D fakat ben Steam PUBG'den bahsediyorum :)

O dediğiniz hassasiyete hiç bakmadım deneyeceğim hocam sağ olasın.

Ben CS de yaptım onu da hesap seçkin değildi 1 hafta kalmıştı seçkin olmayanlar iptal edilecek diye bildirim geldi 123 TL veremedim boşa gitti. Şimdi anca 39 saat oynadığımı gösterebilirim 1 senedir neredeyse oynamıyorum desem yeridir.
Şu an kütüphanede 9 saat gösteriyor acaba son oynama süresi mi toplam mıdır? Toplam olamaz mantıklı gelmedi o zaman o 39 saat de toplam değildi. Ama fazla oynamadım CS.

Yeni konular

Geri
Yukarı