Çözüldü PUBG'de Reset Atma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ayktmr

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle belirteyim sistemim yeni 1 senelik. Sorunum ise sadece PUBG oynarken zamansız ve düzensiz bir şekilde PC'nin elektrik gitmiş gibi reset atması. Isınma yok, darboğaz sorunu yok, oyun esnasında kasma yok,özellikle bakıyorum diğer oynadığım oyunlara göre PC çok fazla yük altına da girmiyor ve başka hiçbir oyunda sorun yok. Biraz araştırdım sorun PSU'dan kaynaklı yazmışlar değiştirip sorunu çözenler de var fakat kafama yatmayan kısmı diğer oyunlar için PSU aynı işlemi görmüyor mu? Onlarda neden sorun yok iken PUBG'de bu sorunu yaşıyorum? Beni aydınlatacak birisi olursa gidip PSU alacağım.

Ekran kartı: AMD R9 390x
İşlemci: i7 6400
Anakart: Z170A
RAM: 16 GB
Güç kaynağı: 750W 80 Plus

Şu an iş yerindeyim fakat yardımı olacaksa olay günlüklerinden bakmıştım çıkan sonuç ise kernel-Power 41 hatası idi. " sistem düzgün kapatılmadan yeniden başlatılmış. Bu hatanın nedeni sistemin yanıt vermeyi durdurması, kilitlenmesi veya beklenmeyen bir şekilde güç kaybına uğramış olması olabilir. " şeklinde de bir açıklaması vardı.

Merhaba hocam video linki bırakcam sizde tam olarak videodaki gibi mi oluyordu bende PSU alacağım da boşa masraf yapmak istemiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba hocam video linki bırakcam sizde tam olarak videodaki gibi mi oluyordu bende PSU alacağım da boşa masraf yapmak istemiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözebildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı