PUBG'de Win alamıyorum

AtaCicekgil

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

PUBG'de 200 saate ulaştım fakat halen iyi oynayamıyorum. Bazen 6-7 kill alıyorum bazen 2-3 fakat ne yaparsam yapıyım bir türlü Win alamıyorum. Bazen 15 dk hayatta kalıyorum bazen 2-3 dk ama ilk 10'u geçemiyorum. Bu konuda bir öneriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

PUBG'de 200 saate ulaştım fakat halen iyi oynayamıyorum. Bazen 6-7 kill alıyorum bazen 2-3 fakat ne yaparsam yapıyım bir türlü Win alamıyorum. Bazen 15 dk hayatta kalıyorum bazen 2-3 dk ama ilk 10'u geçemiyorum. Bu konuda bir öneriniz var mıdır?
Ben ilk oyuna başladığımda 1 hafta adamları göremedim. Mermilerin nereden geldiğini kulaklık yardımıyla çözüyordum. Isındıkça halloldu her şey. Sana ilk önerim; kendine güven. Gerisi tecrübe ile gelecektir.

Kendi başına oynama. Ben Mithrain'in Discord'una girmiştim. Orada odalar vardı eskiden. Şuan varmı bilmiyorum ama, squad odaları vardı. Oraya girip başka kişiler ile oynuyordum. Bazıları iyi oynuyordu. Bazıları benden bile kötüydü. Öyle öyle kaç win aldım. Sonrası geldi.

Merhabalar,

Ben de o saat civarı oynadım halen Win yok. Yalnız ikinci, üçüncü falan oldum. Kimi zaman kill alarak kimi zaman da kill almadan. İki ya da daha fazla kişiyle daha zevkli oluyor bana göre. O zaman Win almak da sanki daha kolaylaşıyor, En azından benim için daha rahat bir oyun oluyor. Kozmik Karınca'nın oyununu izleyebilirsin. Agresif oyun seviyorsan PUBG videoları güzel.

Bende 160 saat civarı sürem var. İlk wini 74. saatimde almıştım 7 kill ile. Şu an 5 kere win alabildim, zor ama kendini geliştirdikçe oluyor. Eğer arkadaşınız yoksa beraber oynayabiliriz.

Pubg'de Win almaya odaklanma ilk önce adam öldürmeye aim toplamaya odaklanmalısın oynamış olduğun saat veya öldürmüş oldugun adam sayıları çok az diyebilirim bu oyuna alışabilmen için ilk tavsiyem kalabalık yerlere atlaman ve rush taktiklerini geliştirmen 2. bir durum'da yayıncıları izle profesyonel veya amatör fark etmez sona kalmaları senin için yeterlidir sona kaldıklarında napıyorlar alana göre nasıl hareket ediyorlar nereleri kavır alıyor'lar ne tür hareketler sergiliyorlar bunlar çok önemli örnek ben pubg oynadıgımda çok farklı stratejiler kullanıyorum sürekli dolanıyorum ve adamın bana ateş etmesini bekliyorum çünkü ekipman'larım sağlam sese odaklanabiliyorum ve nereden sıktıgını %90 hemen anlıyabiliyorum adamı öldürüp oyunu alıyorum ama ring of elsiyum oynarken sona kaldıgımda sürekli yatıyorum pusu modu'na geçiyorum şünkü oyunun temel amacı farklı oyun fnish durumu farklı o sebepten win almaların oyunlara göre ve stratejilerine göre degişir son'a kaldıgında kar98 v.b silahlara çok fazla bulundurma üstünde mümkünse tabancan glock olsun hafif silahın ump olsun digeride otomatik bir silah olsun
ump uzaktan berbat ama yakından etkili seri
glock seri atışlı ve yakından çok etkili
otomatik silah zaten belli
adama rush'ladıgında otomatik silahın mermisi bittigi at ump sonrasında glock serisine geçiş yap son anlar'da adrenalin çogalıyor aim sapıtabiliyor bol mermi bol silah seçenegi işine çok yarayacak!

son'a yaklaştıgında muhakkak enerji içecegini veya ağrı kesiciyi full tutmaya özen göster onları içmez'sen oyun sonu hediye etmiyorlar bırak üstünde durmasın muhakkak iç oyun sonuna doğru full'le

Eğer sprey atamıyorsan mausdan dpı ayarını yükselt oyun içi sensitivity çok düşür mesela benim dpı ayarım 2000 oyun içinde red dat sensitivityim 9 bu ayar sprey yaparken mermini etrafa saçılmasını engeller.Bu kadar düşürmek zorunda değilsin ama her zaman düşük sensitivity ayarına alış.

Geri
Yukarı