PUBG'den Cezalandırıldıktan Sonra Tekrar Satın Almak

Furkii_Cankii

Decapat
Sorunum şu ki dün PUBG'den kalıcı olarak banlandım.
Ben Steam'den tekrar PUBG satın alırsam veya key olarak satın alırsam oyuna girebilir miyim?
Ayrıca ban yemeden önceki oyun içi profilim devam eder mi yoksa tekrar sıfırdan mı başlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı Steam hesabın ile tekrar alamazsın zaten, kütüphaneden temelli sildirdikten sonra tekrar satın alsan bile aynı Steam hesabında cezan devam eder. Yeni Steam hesabı açıp satın almak zorundasın.

O profilin o hesabın içinde hapsoldu, onu geri alamazsın ve kullanamazsın. Oyunu tekrar alma sen boş ver başka şeylere yönel. Milletinin oyun zevkini bozma bir daha. :)

Son düzenleme:
Aynı Steam hesabın ile tekrar alamazsın zaten, kütüphaneden temelli sildirdikten sonra tekrar satın alsan bile aynı Steam hesabında cezan devam eder. Yeni Steam hesabı açıp satın almak zorundasın.

Cevabınız için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yeni bir steam hesabı açıp PUBG'yi tekrar satın aldım.

O profilin o hesabın içinde hapsoldu, onu geri alamazsın ve kullanamazsın. Oyunu tekrar alma sen boş ver başka şeylere yönel. Milletinin oyun zevkini bozma bir daha. :)
Sizede değerli cevabınız için teşekkürler. Fakat ben kimsenin oyun zevkini bozmadım buna emin olabilirsiniz.
Ayrıca banlanma sebebim ise oyun'un açıklarından yararlandığımdan dolayı. Oyunun bir açığını buldum biraz yararlandım sonra bildirdim fakat kendim de faydalandığım için beni banladır.

Galiba PUBG artık IP Ban atıyor diye biliyorum alsan da cezan devam edecek.
Bence İP adresine ban atmıyor çünkü yeni bir steam hesabı açıp oyunu yeniden satın aldım ve sorunsuz kullanabiliyorum.
Tahminimce Steam İD'sine Ban Atıyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı