Steam'de Ban Yenilen Oyunu Aynı Hesaptan Tekrar Satın Almak

Baran0135

Decapat
Öncelikle konuyu yanlış yerde yanlış şekilde açmışsam özür dilerim.
Sorun şu: GTA 5'ten sınırsız ban yedim (ban yememin sebebi aptal gibi modu açık unutup Online'a girdim) ve yeniden GTA5 almak istiyorum ama aynı Steam hesabından satın almak istiyorum. Steam destekten oyunu kalıcı olarak kaldırıp sonra yine GTA5'i satın alıp Online'a sorunsuz şekilde girebilir miyim?

Kalıcı olarak kaldırma işlemini sadece Valve yetkilileri yapabiliyor. Kaldırıp tekrar satın alsanız bile aynı oyun anahtarı hesabınıza ekleneceği için yasaklamanın kalkma ihtimali yok.

Yasaklamalar zaten direkt hesaba bağlı oluyor.

GTA 5 VAC korumalı bir oyun olmadığından yapabilirsiniz. Ancak bunun için ban yediğiniz Social Club hesabına girip Steam eşleşmesini kaldırın. Daha sonra kütüphaneden kaldırın. Tekrardan satın alın ve tekrardan Rockstar üyeliği oluşturup yeni Rockstar üyeliğinizle oyuna girin.
Ama yasaklamayı Rockstar Social Club'a değil de tüm senkronize olmuş hesaplara yani Steam senkronizasyonuna da atıyorsa ban kalkmayabilir de.

Cevaplar için teşekkürler peki oyunu oyunun kendi sitesinden yeni hesap açıp satın alırsam daha sonra o hesapla steamden giriş yapıp oynayabilirmiyim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı