PUBG'nin Bağımlılık Yapması

Oyun oynamayı seven biri değilim ama PUBG benim de sevdiğim bir oyun. Bana da zevkli geliyor. PC versiyonunun daha iyi olduğunu düşünüyorum ben de. Grafikleri olsun gerçekçiliği olsun gayet yeterli bana göre. Mobilde kill almak kolayken PC'de kill almak bazen zulüm oluyor. Hatta kimi maçta kill alamadan lobiye yolculuk yapıyorum :D

Zamanında bir hevesle aldık ama Battle Royale sevmediğimi anlamam çok geç olmadı. Oyun başarılı ancak bana hitap etmiyor.
Dipçe : Oyundan düşen kutuların oyunun parasını çıkarması ayrıca benim gözümde bir artı.

Ekran kartı almadan önce pc deki pubg pek eğlenceli gelmiyordu donmalar kasmalar vs derken. Ancak ekran kartı aldıktan sonra başka oyuna girmiyorum. Gerçekten akıcı ve keyifli bir oyun. Birde arkadaşınızla oynuyorsanız ayrı bir keyif veriyor.

Şunuda demeden geçemeyeceğim. Pc pubg oynayınca mobile pubg nin hiç haz vermediğini anladım. Mobilde herşey önünde oto loot yapıyor. Adam geliyor gösteriyor. Nerde kaldı ses kasmak nerde kaldı aksiyon. Pc de hiç ummadığın anda kafana tek yiyince yaşadığın korku bile yetiyor

Normalde hiç oyunlara giren biri değilim, arada bir GTA 5 ve CS:GO falan girerdim ama şu PUBG'ye başladıktan sonra nedense hiç çıkmıyorum. Arkadaşlarım bana PUBG dediklerinde dayanamıyorum hemen giriyorum :D Bir tek ben mi böyleyim yoksa yalnız değil miyim? :)

PC üzerinden mobile versiyonunu oynuyoruz, Steam üzerinden almayı düşünüyoruz sizce alınmalı mı?
Bende de CS bağımlılığı var hocam. Bütün oyunlardan vazgeçerim ondan asla vazgeçmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı