PUBG'nin son yeniliklerden sonra bitmesi

aenes43

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna botlar geldiğinden beri oynamıyordum geçen yükledim daha da kötü olmuş. Harita seçme falan kaldırılmış ücretsiz olunca kalitesi daha da düştü sanırsam. Botlar gelmeden önce oyun çok daha zevkli idi siz ne düşünüyorsunuz hala oynayan var mı?

Oyuna botlar geldiğinden beri oynamıyordum geçen yükledim daha da kötü olmuş. Harita seçme falan kaldırılmış ücretsiz olunca kalitesi daha da düştü sanırsam. Botlar gelmeden önce oyun çok daha zevkli idi siz ne düşünüyorsunuz hala oynayan var mı?
Hocam ben ilk çıktığı zamanlar (popüler olduğu zamanlar) almıştım. O çöl haritası falan yeni gelmişti. Ki o zamanlar cidden efsane zevkliydi. Geçenlerde indiriyim dedim ama eski tadını zerre kadar alamadım ben.

Zamanında bayağı sarıyordu. Bilgisayarım yoktu ama internet kafede 50 saate yakın oynamıştım. Sanhok yeni gelmişti o zamanlar. Hızlı maçlar atıyordum. 2 saatlik açınca da Miramar'da kafedekilerle takım olup oynuyorduk. Şimdi ne durumda bilmiyorum.

Botlar olmasaydı güzel oyundu.

Oynuyorum. Gayet zevkli. Oynamayı bilmekle alakalı bir durum herkes artık pro. Oyuncu sayısı az olduğu için yeni oyuncuların karşısına da prolar denk geliyor ve buda çok can sıkıcı bir durum. En azından yeni oyuncular için. Ben günde 1 2 saat oynuyorum zevkli geçiyor. Ama yeni bir oyun çıkarsa bırakırım. Çünkü şeyi çıktı gibime geliyor pubgnin :D

Her gün arkadaşlarımla giriyorum hala sarıyor ve belli bir seviyenin üstünde botlar çok nadir çıkıyor onun dışında dereceli modda bot yok.

Geri
Yukarı