Pudding keycaps önerisi

ardakrgz

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
AliExpress'de bu pudding keycapslere denk geldim, sizce alınır mı? Veya daha iyi var mıdır?

Klavye markam;
ASUS ROG STRIX Scope TKL

Alınacaklar arasında en kalitelisi, çevremde önerdiğim insanlar oldu ve aşırı memnunlar.

Ayrıca şöyle altı glitterli olan da var 23.29AU $ 30% OFF|108 tuşlu Glitter puding Keycaps OEM profili PBT Keycap için mekanik klavye RGB arkadan aydınlatmalı oyun klavyeleri| | - AliExpress

Apex 5 için ne önerirsiniz direkt Prismcaps'e atlayayım mı? Işıklandırması çok hoşuma gitmedi ama Prismcaps ile güzel gibi duruyor.

Apex 5 için ne önerirsiniz direkt Prismcaps'e atlayayım mı? Işıklandırması çok hoşuma gitmedi ama Prismcaps ile güzel gibi duruyor.
Geç gördüm, kalite olarak öyle aman aman farkları yok. Klavye tuş düzenine uyacak şekilde bulursanız Aliexpress daha mantıklı olacaktır. Ayrıca, yanlış hatırlamıyorsam hyperx puding keycaps satılıyordu Aliexpress'te ona da bakabilirsin.

Siyah al. Ben diğer siyah klavyemde denemiştim beyaz pudingleri MK61'de bulunan ve bayağı iğrenç bir görüntü sunuyordu.

Hocam bu keycapsler standart ölçüde mi bende Redragon K568R var uyar mı ona herhangi bir bilginiz var mı? Bir de AliExpress'te vergi vesaire ile ne kadara geliyor.

Hocam bu keycapsler standart ölçüde mi bende Redragon K568r var uyar mı ona herhangi bir bilginiz var mı? Bir de AliExpress'te vergi vesaire ile ne kadara geliyor.
Switch ile alakalı, bunlar da ucu + olan Switch'lere girebildiği için uyumlu olur evet, kendim de Outemu Switch, iğrenç Gamepower klavyemde denemiştim GamaKay'dan söküp sorun olmaz yani. Zaten genelde tek farklı yükselikleri oluyor diyebilirim.

Her şey dahil 346 TL belki yeni hesaplara indirim vardır bilmiyorum genelde olabiliyor, ama fiyat bu satın alım yaptıysan önceden.

Switch ile alakalı, bunlar da ucu + olan Switch'lere girebildiği için uyumlu olur evet, kendim de Outemu Switch, iğrenç Gamepower klavyemde denemiştim GamaKay'dan söküp sorun olmaz yani.

Her şey dahil 346 TL belki yeni hesaplara indirim vardır bilmiyorum genelde olabiliyor, ama fiyat bu satın alım yaptıysan önceden.

Pahalı tutuyormuş ya. Daha ucuz bir şey önerebilir misiniz hocam.

Geri
Yukarı