Pürüzsüz bir cilt için neler almalıyım?

PatricBateman

Centipat
Yüzüm için alıyorum. Yüzüm çok pürüzlü ve yaralar var.

Aşağıdaki makaleyi okudum buradaki bahsedilen ürünleri kullananlar varsa tavsiyede bulunabilir mi? Aşırı pahalı bir şey olmadığı sürece bütçe sorun değil.

İlgili makale:

Akne yaraları değil. Yüzümde oluşan yaraları soymaktan vs iz kalmış küçüklükten. Açıkçası lazer gerekir illaki diye düşünüyorum. Zaten amacımda bakım ürünlerini kullanarak biraz olsun kapatabilmek.

Bu ürünler başlangıç için çok çok iyidir. Uzun süre yeter size. Ek olarak tonik, güneş kremi alsanız çok iyi olur tabii ki.
Bu nasıl peki hocam? Yanında bununda alayım mı?

Bu ürünler başlangıç için çok çok iyidir. Uzun süre yeter size. Ek olarak tonik, güneş kremi alsanız çok iyi olur tabii ki.
+ Nemlendirici kremi var zaten hocam Nivea men kullanıyorum. Bana cilt dokumu yenileyecek birşey lazım maske VS artık ne gerekiyorsa :D

Bu nasıl peki hocam? Yanında bununda alayım mı?

Hayır, ikisi de aynı işlevi görüyor. CeraVe çok uzun süre yeter size temizleyici olarak.

Bana cilt dokumu yenileyecek birşey lazım maske VS artık ne gerekiyorsa :D

Kil maskesi iyidir bu konuda. Haftada 2 kere yapsanız yeterli. Ek olarak serum alabilirsiniz. The Purest Solutions'un serumlarına bakın.

Hayır, ikisi de aynı işlevi görüyor. CeraVe çok uzun süre yeter size temizleyici olarak.

Kil maskesi iyidir bu konuda. Haftada 2 kere yapsanız yeterli. Ek olarak serum alabilirsiniz. The Purest Solutions'un serumlarına bakın.

Teşekkür ederim hocam. Wikihowdaki makalede asidik bir şeylerden bahsediyor. Maske tarzı bir şey var görselde ve sanki yüzünüze yapışmış gibi bir şey ne olduğunu muhtemelen anladınız. Asidik olduğu için cildi yenilediğinden ve yaraları kısmen kapattığindan bahsedilmiş. Ne düşünüyorsunuz bu ürün nedir alsam iyi olur mu?

Teşekkür ederim hocam. Wikihowdaki makalede asidik bir şeylerden bahsediyor. Maske tarzı bir şey var görselde ve sanki yüzünüze yapışmış gibi bir şey ne olduğunu muhtemelen anladınız. Asidik olduğu için cildi yenilediğinden ve yaraları kısmen kapattığından bahsedilmiş. Ne düşünüyorsunuz bu ürün nedir alsam iyi olur mu?

Hocam orada temsili olarak sanki ölü deriyi çekiyormuş gibi bir resim koymuşlar. Cildi yeniler, genelde cilt bakım ürünlerinde bulunan cilde faydalı bir asittir. Aşağıdaki Serumda o asitten bulunuyor, kesinlikle bu markayı öneririm. Alsanız iyi olur tabii ki.

Hocam orada temsili olarak sanki ölü deriyi çekiyormuş gibi bir resim koymuşlar. Cildi yeniler, genelde cilt bakım ürünlerinde bulunan cilde faydalı bir asittir. Aşağıdaki serumda o asitten bulunuyor, kesinlikle bu markayı öneririm. Alsanız iyi olur tabii ki.

Hocam ürünleri sipariş ettim bir soru daha soracağım müsaadenizle. Göz altı torbalarimda belirgin, zayıflıktan ve yediklerimden dolayı olabilir bilemiyorum. Belki de cilt yapımdan dolayıdır. Herhangi sağlığa zararlı madde kullanmıyorum alkol sigara dahil. Gözlerim zaten büyük ve bu durum çok kötü gösteriyor gözlerimi. Bunun için kullanabileceğim bir losyon veya krem var mı yoksa sipariş ettiğimiz krem ve maskeler etkili olur mu?

Hocam ürünleri sipariş ettim bir soru daha soracağım müsaadenizle. Göz altı torbalarimda belirgin, zayıflıktan ve yediklerimden dolayı olabilir bilemiyorum. Belki de cilt yapımdan dolayıdır. Herhangi sağlığa zararlı madde kullanmıyorum alkol sigara dahil. Gözlerim zaten büyük ve bu durum çok kötü gösteriyor gözlerimi. Bunun için kullanabileceğim bir losyon veya krem var mı yoksa sipariş ettiğimiz krem ve maskeler etkili olur mu?
Hocam etkili olacaktır illa ki. Ama göz torbası için maalesef krem veya losyon bilmiyorum. Ama azaltacak iyi bir tavsiyem var. Şunu deneyin, biraz da olsa illa ki fayda edecektir. 1-2 ay sonra hala devam ediyorsa cildiyeye gidin. Eğer aşağıdaki ürünü almak istemiyorsanız, buz gibi 2 tane yemek kaşığını sabah gözünüzün altına 10 dakika tutabilirsiniz. Ama bu maske çok daha kolay olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı