Puff alırken nelere dikkat edilmeli?

Elmas aykut

Hectopat
Daha fazla  
Puff alacağım ve bütçem 500 TL. İnternetten değil de çarşıdan almak istiyorum. Alırken nelere dikkat etmeliyim? Bir de patlayabilirlermiş bunlar. Kaliteli bir puff olmasını istiyorum. Kullan at değil de böyle tekrar doldurabileceğim bir puff almak istiyorum. Öneride yapabilirsiniz çarşıda vardır illaki.

Puff alacağım ve bütçem 500 TL. İnternetten değil de çarşıdan almak istiyorum. Alırken nelere dikkat etmeliyim? Bir de patlayabilirlermiş bunlar. Kaliteli bir puff olmasını istiyorum. Kullan at değil de böyle tekrar doldurabileceğim bir puff almak istiyorum. Öneride yapabilirsiniz çarşıda vardır illaki.
Hangi şehir?

Tekrar doldurabileceğiniz puff diye birşey yok yaptığınız şey çok sağlıksız. Efektörlü likite büyük ihtimalle rezalet nbase li bir likit katıcaksanız sağlığınızla oyniyacaksınız. Puff kullanıp atılır adı üstünde disposable bar. Patlama ihtimali hepsinde var çünkü mech mod mantığında çalışıyor özellikle replika olanlarda bataryaya likit akıyor genellikle ki türkiyede hepsi replika olduğu için maalesef var.

Elektronik sigara kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Sigaraya alternatif olarak pazarlanmaya çalışılan elektronik sigaranın içeriğindeki bazı kimyasallar en az sigaradakiler kadar zararlı. Elektronik sigara, nikotin nedeniyle damar sertliğine yol açarak ve kriz oluşumunu kolaylaştırarak kalp hastalığı riskini yükseltiyor. Uzmanlar, elektronik sigarayı ilaç firmalarının değil sigara firmalarının ürettiğini belirterek, "elektronik sigarayla birlikte nikotin bağımlılığı yeniden arttı. Elektronik sigara nikotin bağımlılığını ortadan kaldırmadığı gibi bağımlılık yapıcı bir ürün." diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektronik sigara kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Sigaraya alternatif olarak pazarlanmaya çalışılan elektronik sigaranın içeriğindeki bazı kimyasallar en az sigaradakiler kadar zararlı. Elektronik sigara, nikotin nedeniyle damar sertliğine yol açarak ve kriz oluşumunu kolaylaştırarak kalp hastalığı riskini yükseltiyor. Uzmanlar, elektronik sigarayı ilaç firmalarının değil sigara firmalarının ürettiğini belirterek, "elektronik sigarayla birlikte nikotin bağımlılığı yeniden arttı. Elektronik sigara nikotin bağımlılığını ortadan kaldırmadığı gibi bağımlılık yapıcı bir ürün." diyor.
Hocam bunları nereden aldığınızı öğrenmek istiyorum gerçekten araştırması yapılmış bir makale var mı ?
Elektronik sigara, nikotin nedeniyle damar sertliğine yol açarak ve kriz oluşumunu kolaylaştırarak kalp hastalığı riskini yükseltiyor.
Bu cümlenin kaynağını öğrenmek isterim.
İçeriğindeki bazı kimyasallar dediğin pg vg ve aroma isteğe bağlı da nikotin var sigarada kaç tane var saymak zor açıkçası. Geekvape,Smok,Vandyvape,Vaperz Cloud gibi markaların da sigara markaları olduğunu sanmıyorum açıkçası :)
Ayrıca nikotin dediğimiz şey kanser falan yapmaz kolada kafein ne ise nikotin de odur sadece bağımlılık yapar.
Bu cihazlarla beraber sigaradan kurtulmuş o kadar insana bunları söyleseniz bir yerleriyle gülerler açıkçası insanların bu ön yargısı bütün türk medyasını kontrol eden devletin e sigaradan sürekli bir vergi alamadığı için yasaklıyor ve insanlar sigaradan zararlı sanıyor şaka gibi tabi günde 2 paket sigara alan birisinden 60 lira vergi alınır ama e sigara kullanandan ayda max 100-200 tl vergi alınır :D

Hocam bunları nereden aldığınızı öğrenmek istiyorum gerçekten araştırması yapılmış bir makale var mı ?

Bu cümlenin kaynağını öğrenmek isterim.
İçeriğindeki bazı kimyasallar dediğin pg vg ve aroma isteğe bağlı da nikotin var sigarada kaç tane var saymak zor açıkçası. Geekvape,Smok,Vandyvape,Vaperz Cloud gibi markaların da sigara markaları olduğunu sanmıyorum açıkçası :)
Ayrıca nikotin dediğimiz şey kanser falan yapmaz kolada kafein ne ise nikotin de odur sadece bağımlılık yapar.
Bu cihazlarla beraber sigaradan kurtulmuş o kadar insana bunları söyleseniz bir yerleriyle gülerler açıkçası insanların bu ön yargısı bütün türk medyasını kontrol eden devletin e sigaradan sürekli bir vergi alamadığı için yasaklıyor ve insanlar sigaradan zararlı sanıyor şaka gibi tabi günde 2 paket sigara alan birisinden 60 lira vergi alınır ama e sigara kullanandan ayda max 100-200 tl vergi alınır :D

Öncelikle içerisinde ki bir cümleyi bile arama motoruna yapıştırdığında yüzlerce doktorların yapmış olduğu makaleleri görebilirsin ama senin yerine ben bunu yaptım buyur arkadaşım;
Link

Burada elektronik sigara sağlığa zararlıdır veya değildir ben diyemem çünkü bu alanda ihtisas yapmadım.Bir çok farklı kişilerin yaptığı araştırmaların sonucu olarak elektronik sigara sağlık için hiçbir zararı yoktur denildiğinde o dediğin birileri gibi onlarda bir yerleri ile gülerler saygılar.

Link
Yüzlerce doktorun yapmış olduğu araştırmalar kitaplara dayalı sadece galiba. Denekler ile araştırma yok gibi :)

Ayrıca kim sana elektronik sigara sağlığa hiçbir zararı yok diyor ? Araştırmalar önünde, Türkçe makale bakıcağına biraz genel makalelere bakarsan sigaraya göre kat ve kat daha az zararsızdır dediğini görüceksin. Kurduğum cümleleri kendine göre çevirmek biraz boş gibi açıkçası hala elektronik sigara üreticilerinin sigara üreticileriyle aynı olmasını anlamadım. Hala arkasındayım Sigarayı bu cihazlar ile nikotini azalta azalta bırakmış birisine sigaradan daha zararlı dersen nefes darlığı,kötü koku daha bilmem kaç zararını boşa sayarsan sigaranın. Bir yerleriyle yeniden gülerler sana :D saygılar
Ayrıca elektronik sigara ile ilgili araştırmanı hala bekliyorum.
(Sigaraya alternatif olarak pazarlanmaya çalışılan elektronik sigaranın içeriğindeki bazı kimyasallar en az sigaradakiler kadar zararlı.)

Yüzlerce doktorun yapmış olduğu araştırmalar kitaplara dayalı sadece galiba. Denekler ile araştırma yok gibi :)
Şu cümlenden sonra yazmamam gerekiyordu ama olsun yeşillensin buralar.
Ayrıca kim sana elektronik sigara sağlığa hiçbir zararı yok diyor ?
Sen fikir sahibi olmadan önce biraz araştır bilgi sahibi ol.
Artık o imzanda ki oluşturduğun rehberde elektronik sigara nedir kısmını güncellersin veya zararlarına da değinirsin artık biraz da olsa bilgi sahibi oldun.Anlayamadığın şeyleri araştırmaya dene bir başkasının senin yerine araştırmasını isteme,eğer o konu hakkında farklı fikirlere sahipsen o fikirleri tasdikleyen bilginin kaynağını göster..
Türkçe makale bakıcağına biraz genel makalelere bakarsan sigaraya göre kat ve kat daha az zararsızdır dediğini görüceksin.
Biz sana sigaradan daha zararlı demedik iyi laf kalabalığı yapmışsın yorumunda.. Bak aşağıda bir önce ki yorumumda yazdığımı oku.Benden sana tavsiye sen şimdi o zarasız nikotini,elektronik sigrayayı falan bırak google a okuduğunu anlayamama sorunu nasıl çözülür diye araştırmaya başla..Saygılar.
elektronik sigaranın içeriğindeki bazı kimyasallar en az sigaradakiler kadar zararlı.

Şu cümlenden sonra yazmamam gerekiyordu ama olsun yeşillensin buralar.

Sen fikir sahibi olmadan önce biraz araştır bilgi sahibi ol.

Artık o imzanda ki oluşturduğun rehberde elektronik sigara nedir kısmını güncellersin veya zararlarına da değinirsin artık biraz da olsa bilgi sahibi oldun.Anlayamadığın şeyleri araştırmaya dene bir başkasının senin yerine araştırmasını isteme,eğer o konu hakkında farklı fikirlere sahipsen o fikirleri tasdikleyen bilginin kaynağını göster..

Biz sana sigaradan daha zararlı demedik iyi laf kalabalığı yapmışsın yorumunda.. Bak aşağıda bir önce ki yorumumda yazdığımı oku.Benden sana tavsiye sen şimdi o zarasız nikotini,elektronik sigrayayı falan bırak google a okuduğunu anlayamama sorunu nasıl çözülür diye araştırmaya başla..Saygılar.
İlk yorumda dediklerime hala cevap yok he tamamdir. Elektronik sigara nikotin bagimliligini ortadan kaldirmiyormus he :D bencede kaldirmiyor o yuzden bu kadar insan salak salak 30 mg lerden 0 lara düşüyor

Geri
Yukarı