Puff bar mı elektronik sigara mı?

MEHM3TEMİR

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Puff bar mı yoksa elektronik sigara mı?
Elektronik sigarayı ikinci el alacağım.
Güvenebilir miyim bilmiyorum masraf vs. çıkartır mı diye korkuyorum.
Ama puff bar kolay kullanım bir masrafı falan yok ve sıfır alacağım.
Uzun vadede ikisi de ne kadar gider puff vs. doldurup kullanacağım.
Bildiğim kadarıyla puff da şarjlı.
İyi ve kötü yanlarını yazıp beni aydınlatabilecek var mı?

Puff barlarda her ne kadar doldurma muhabbetleri olsa da şarj almama likit akıtma veya coil yanma gibi durumlar oluyor aldığım puff barlar en fazla 1 hafta gitti benim makine aldım bayağıdır kullanıyorum sorunu yok.

Puff barlarda her ne kadar doldurma muhabbetleri olsa da şarj almama likit akıtma veya coil yanma gibi durumlar oluyor aldığım puff barlar en fazla 1 hafta gitti benim makine aldım bayağıdır kullanıyorum sorunu yok.
Doğrudur hocam teşekkür ederim ama elektronik sigarayıda sıfır almayacağım için coil (kartuş da deniyor) masraf çıkartırmı pili ne kadar sağlıklı değişim istermi diye düşündüm açıkçası

Doğrudur hocam teşekkür ederim ama elektronik sigarayı da sıfır almayacağım için coil (kartuş da deniyor) masraf çıkartır mı pili ne kadar sağlıklı değişim istermi diye düşündüm açıkçası

Hocam elektronik almak biraz daha işin müptelaları için. Ben şahsen ayda 1 kere Vozol Gear 10000 alıyorum. Elektroniğin yanında bunlar oyuncak gibi kalıyor, ama o kadar rahat ki. Kutusundan çıkar ve iç başka hiçbir şeyi düşünmene gerek kalmıyor kafan da rahat oluyor.

Hocam elektronik almak biraz daha işin müptelaları için. Ben şahsen ayda 1 kere Vozol Gear 10000 alıyorum. Elektroniğin yanında bunlar oyuncak gibi kalıyor, ama o kadar rahat ki. Kutusundan çıkar ve iç başka hiçbir şeyi düşünmene gerek kalmıyor kafan da rahat oluyor.
Orası öyle ama ayda 600 tl gibi bir fiyat da verilmez hocam

Elektronik sigara daha mantıklı nord 4 almıştım yıl başında 2-3 tane büyük likit bitirdim 50-60 bin puff olmuştur coiller sağlam daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı