PUGB TslGame.exe Hatası Sonrası FPS Düşmesi

tansel2000

Hectopat
Daha fazla  
Evet öncelikle PUBG'yi uzun süredir 60-70 FPS gibi bir değerle oynuyorum. Sürücülerim güncel. Directx 12 kurulu. Reshade diye bir olay farkettim, bileniniz vardır renkleri canlılaştırıyor ve çevremde duyduğuma göre FPS artışı oluyor. Kurdum ayarları yaptım. Ek olarak DirectX Runtimes 2010 ve Directx 10 kurdum. Reshade ayarlarını yaptıktan sonra 100-120 FPS gibi bir değerle karşılaştım. Sevinçten deliye döndüm. Sonra oyunu kapattım ve birkaç saniye sonra resimde görmüş olduğunuz hatayı aldım. Tekrar oyuna girdiğimde yeniden 60-70 FPS almaya başladım. Yardımcı olabilir misiniz? Bu kartın performansının bu kadar düşük olacağını düşünmüyorum doğrusu. 120 FPS gibi bir değere 10 dakikalık bir oyun boyunca çıkabiliyorsa neden sonra düşebilir? Yardımlarınızı bekliyorum. i5 4590 işlemci, GTX 960 ve 8 GB RAM var.
HATA.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı