Pulsar ns 125 alınır mı?

TimurCan07

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Bugün bayiye gidip bakacağım, alınır mı? Kaliteli midir bir kronik sıkıntısı var mıdır?

NOT: Bayiye gittim motoru gayet beğendim sizin düşünceleriniz nelerdir? (almadım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bajaj servis ve yedek parça konusunda Türkiye'deki en yaygın firmalardan. NS125 bazında kronik bir sıkıntı duymadım. Facebook sayfalarında daha net sonuç alırsın. Bütün kullanıcı sayfaları hala Facebook'ta aktif durumda.

Bajaj servis ve yedek parça konusunda Türkiye'deki en yaygın firmalardan. NS125 bazında kronik bir sıkıntı duymadım. Facebook sayfalarında daha net sonuç alırsın. Bütün kullanıcı sayfaları hala Facebook'ta aktif durumda.

Rahat 2 kişi binilebilir mi bugün bayiye gittim motora binmeyi unuttum.

Vallaha hocam ben pandemi döneminde 2014 model pulsar ns200 almıştım kilometresi 30 bindeydi. Tüm çevrem bana sen ne yaptın aklınımı kaçırdın bu motor alınırmı son sahibi olacaksın. Bir arıza çıkarsın elinde patlayacak elinde kalacak gibisinden demediklerini bırakmadılar neredeyse motordan soğuyacaktım. Bunu söyleyenlerde mondial kullanan adamlar.

Ben o motoru 1 yıl falan kullandım ve okadar sorunlu demelerine rağmen. Hatta bazı forumlarda hala sorunlu derler. Bende o motor hiçbir sorun çıkarmadı çok memnun şekilde kullandım ve sattım. Yaşadığım şehirde bir yere sattım. Alan adam 34 bin kmde aldı şuan o motor 65 binde ve hala sıkıntısız biniyor adam. Öte yandan bajaj firması yanlış hatırlamıyorsam 1960 lardan beri motor üretiyor. Belirli bir yıla geldiğindede kendi motosikletlerini üretmeye başladılar ve şuan bence başarılılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı