Pulsar RS200 bel ağrısı yapar mı?

Morningsttar

Kilopat
Uzun yollar değil de 3-4 saatlik yollarda bel ağrısı yapar mı?
Diğer racing görünümlü motorlara nazaran gidon biraz daha yukarıda ve dik durduğunu okudum.
Çoğunlukla spor-okul-ev gidip geleceğim ve şehir içi kullanacağım.
Boyum 1.80 kilom 85.

Diğer racing görünümlü motorlara nazaran gidon biraz daha yukarıda ve dik durduğunu okudum.
Boyum 1.80 kilom 85.

Günlük kullanımda oturuş tipi ve gidon boyutunu göz önünde bulundurarak çok fazla yoracağını düşünmüyorum. Ancak 3-4 saatlik yolda biraz yorabilir.

Boyum 1.80 kilom 85.
3-4 saatlik yolda her motor yorar. Önemli olan kondisyon. Yani alışmış adam 125cc motorla uzun yol yapar yorulmaz, ilk uzun yoluna çıkan adam 1250gs kullansa bile yorulur. Motosiklet özellikle düşük bütçede konforlu bir ulaşım değil. Keyif için biniyoruz. D400 ile uzun yol yapıyorum, ilk zamanlar çok yoruyordu. Şimdi gittikçe yorulmadan gidebildiğim mesafe uzadı. Hafta sonu 750kmlik tur yaptım. İlk zamanlar 100km yol yapsam yorulurdum.
Yani demem o ki;
Biz sana yormaz desek de ilk aldığında yorulacaksın. Sonradan alışacaksın.

Ben yeni araba kullanıyorum 2 km gitsem sol ayağım ağrıyor debriyajdan :D. Biraz alışmakla alakalı yorulma işi.

kanka duydugum ve okudugum kadariyla rs200'un sadece gorunusu racing, oturus falan full naked yani hayir bel agrisi yapacagini zannetmiyorum cunku nakeddan faeki yok, ns nin grenajli hali.

Geri
Yukarı