Puma ayakkabı alınır mı?

Lukerno

Decapat
Puma Ayakkabı
Amazon'da 5 saatlik indirme girdi. Bu ayakkabıyı kullanan varsa nasıl olduğunu söyleyebilir mi?
Bu fiyat bandında başka bir ürün öneriniz varsa lütfen yazın. Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Puma Ayakkabı
Amazon'da 5 saatlik indirme girdi. Bu ayakkabıyı kullanan varsa nasıl olduğunu söyleyebilir mi?
Bu fiyat bandında başka bir ürün öneriniz varsa lütfen yazın. Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.
Ben bunun 40 ını almıştım spor ayakkabım da olsun diye , ayağıma büyük geliyordu ama rahattı. Sonrasında ise açılma yapmaya başladı tabanı. Belki de benim giyişimdendir bilmiyorum ama ayakkabı dayanmıyor cidden çok fazla. Birde üstündeki o ağ gibi yerde yırtılma oluyor özellikle de kenar yerlerinde. Ben haftanın 1 günü giyiyordum sadece.

Beyaz modeli vardı bende. 240 TL'ye mi ne almıştım zamanında rahat bir ayakkabı aslında ama hassas bir ayakkabı sonuçta tekstil dış yüzeye sahip. Benim ayağımda 5-6 ay dayanmıştı. Yeri geldi bir yerlere tırmandım yeri geldi top oynadım.

400-500 TL'ye Amazon'da çok güzel ayakkabılar olabiliyor. Takip edin bence. Hemen hemen her hafta çok güzel modeller düşüyor. Instagram'da şöyle bir sayfa var oradan takip edebilirsiniz.

Marka olarak soruyorsanız Puma güzeldir alınır. Ayakkabının modelini bilemeyeceğim kendiniz beğeniyorsanız yapıştırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı