Giyim PUMA Fenerbahçe 3rd Jersey 975 TL

AdaBagcibasi

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
9
Yer
Edirne
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Anakart-
ASUS Prime B650M-R

-CPU-
AMD Ryzen 7500F

-Soğutma-
Thermalright Phantom Spirit 120 SE

-GPU-
Zotac RTX 4070 Super

-RAM-
XPG Lancer Blade 8x2 DDR5 5600 Mhz CL46

-SSD-
Samsung 970 EVO Plus 1 TB M.2 SSD
Kioxia Exceria Plus 500 GB M.2 SSD

-Kasa-
Corsair 3000D 650W

-Monitör-
Lenovo Legion Y27-30
Meslek
Öğretmen
Ürünün isminde replika yazıyor ve Fenerium'da satılandan tek farkının bayrak olduğu söyleniyor. Satıcı Amazon Türkiye o yüzden orijinal mi değil mi anlayamadım açıkçası. Fiyatı gayet iyi Fenerium'da 1800 TL'ye satılıyor. Formayı seviyorsanız alınır.

Güncelleme: Amazon müşteri temsilcisi ile iletişime geçip replika ifadesini sordum ve ürünün kesinlikle orijinal olduğunu, ürün gelince barkod üzerinden doğrulama yapılabileceğini söyledi. Replika ifadesi futbolcuların maçta giydiği forma olmadığı ve daha gündelik olduğu için varmış. Çakma ürün değil yani yanlış anlaşılmasın. Konuşmanın ekran görüntüsünü aşağıda yorumlarda bulabilirsiniz.
forma.jpg

Son düzenleme:
Başlıkta Replika yazıyor, açıklamada Orjinal Puma ürünüdür yazıyor. Bir de 5 yıldız koymuşlar millet dalga geçer vallaha.

Amazon müşteri temsilcisi ile yaptığım konuşmaya göre ürün orijinal ve alındıktan sonra barkod ile de doğrulama yapabilirsiniz. Ada hanım oldum ama olsun :).
1717778443023.png

Galatasaraylı olmana rağmen paylaşman çok hoş. Fiyat da iyiymiş.

Replikadan kasıt zaten maç forması olmaması değil mi? Onların kumaşı taraftar formalarından farklı diye biliyorum ben.
Evet maç forması sanki yırtılacakmış gibi naylonumsu bir dokuya sahip ama bence rahatsız edici bu doku.

Replika yazması maç formasının taklidi yani taraftar forması olduğunu belirtmek. Yalnız Amazon daha öncesinde Ua charged assert 10 model ayakkabıda adilik yapmıştı, dikkatli ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geri
Yukarı