Puma Smash V2 buck ilk günden kırışıklık oldu

500-600 TL'ye düzgün ayakkabı kalmadı artık, üç sıfırlı rakamlara çıkmak şart oldu.
En son Amazon'dan Puma Comet V2 almıştım.
Ayakkabıyı ucuz ve markası Puma diyerekten Mart ayından bu yana giyiyorum. Rahat ve hafif ama ilk giydiğimde tabanı çok sertti sonradan açıldı tabanı. 450 veya 550 vermiştim.
Ön tarafı bez gibi, oradan hava alıyor.

500-600 TL'ye düzgün ayakkabı kalmadı artık, üç sıfırlı rakamlara çıkmak şart oldu.
En son Amazon'dan Puma Comet V2 almıştım.
Ayakkabıyı ucuz ve markası Puma diyerekten Mart ayından bu yana giyiyorum. Rahat ve hafif ama ilk giydiğimde tabanı çok sertti sonradan açıldı tabanı. 450 veya 550 vermiştim.
Ön tarafı bez gibi, oradan hava alıyor.
Pumanın tasarımları çok hoşuma gidiyor ama bundan sonra puma alacağımı düşünmüyorum.İade edilsin inşallah kabul olursa başka ayakkabı bakacağım

Benim korktuğum durum iadeyi kabul etmezler falan şimdi. Evde giydim sadece ayağıma taktım bir iki adım yürüdüm. Yanlardan çok hafif kırışıklık oldu. Şimdi kullanılmış ürün diye iade red olursa çıldırırım.

Bir süresi var diye biliyorum. Çok belli değil ise içine çorap tıkayın o kırışıklıklar gidebilir. Bir de internette bez koyup ütü buharı vuruyorlar ama sonucunu bilemem. Dediğim gibi çorap tıkayıp sabaha kadar beklemek işe yarayabilir.

Bir süresi var diye biliyorum. Çok belli değil ise içine çorap tıkayın o kırışıklıklar gidebilir. Bir de internette bez koyup ütü buharı vuruyorlar ama sonucunu bilemem. Dediğim gibi çorap tıkayıp sabaha kadar beklemek işe yarayabilir.
ayakkabı gelirken içinde zaten kağıt vardı onu soktum içine.Yarın erkenden kargoya vermeyi düşünüyorum ki çabuk gitsin.İnşallah red olmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı