Puma unisex smash V2 ayakkabının dış materyali nasıldır?

Nubuğun ne olduğuna bakarsan, hayır. Uzun vadede bükülmeden rengi değişir. Yıkarsan da. Çok güzel boyanır kendisi - eğer bir yerlere sürtüp zarar vermezsen. Ne giyerdik bunları 2002'lerde.

Nubuğun ne olduğuna bakarsan, hayır. Uzun vadede bükülmeden rengi değişir. Yıkarsan da. Çok güzel boyanır kendisi - eğer bir yerlere sürtüp zarar vermezsen. Ne giyerdik bunları 2002'lerde.
Bir yerde okudum 1 sene sonra önden patlayabileceğini söylediler, açıkcası uzun süre giymeyi düşünüyorum

Bir yerde okudum 1 sene sonra önden patlayabileceğini söylediler, açıkcası uzun süre giymeyi düşünüyorum
Ayak yapın ve yürüme şeklin konusunda önceki ayakkabılarından bir fikrin vardır herhalde.

Ancak bu ayakkabı modeli 3-5 yıl civarı dayanır, kalıp ve yürümede sorun yoksa ortalama.

Mesela ben Adidas (10 yıl giydim en son, şimdi ugly sneaker modeli var ayağımda ve beğenmiyorum standart bir modele döneceğim) ve converse (14 yıl oldu en son alalı) dışında ayak kalıbıma uyan deri ayakkabıları severim. 12+ yılı geçen keçi, inek derisi ayakkabılarım var. Mesele bir ayakkabıyla +5 yıl geçirmekse, vereceğin paradan önce ayak kalıbın ve yürüme şeklini belirlemen. Adidas Shelltoe denen tipler mesela önden kolay kolay patlamazlar, neden? Bir bak gör.

Geri
Yukarı