Punk rock grup önerisi

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Bu aralar punk rock dinlemeye başladım. Green day dinliyorum önereceğiniz gruplar var mı acaba?
Punk rock türü çok hoşuma gitmeye başladı önceden, hard rock, alternatif rock, dinliyordum classic rock dinledim.

Bu aralar punk rock dinlemeye başladım. Green day dinliyorum önereceğiniz gruplar var mı acaba?
Punk rock türü çok hoşuma gitmeye başladı önceden, hard rock, alternatif rock, dinliyordum classic rock dinledim.
Green day punk değildir. Punk rifleri kullanmalarna ragmen Punk müziği onların yaptığı gibi sistemli / melodik bir şey değil. Nirvana bile daha çok PUNK sayılır. Green DAY için Modern rock desek daha doğru olur.

Kaos, anarşi, düzensizlik güden PUNK müziğine meraklıysanız; Öncelikle o türün ın babası sayılan, Sex PISTOLS, Ramones, New york Dolls, The Stooges, Iggy POP gibi isimlerle başlayın.

Green day punk değildir. Punk rifleri kullanmalarna ragmen punk müziği onların yaptığı gibi sistemli / melodik bir şey değil. Nirvana bile daha çok punk sayılır. Green day için modern rock desek daha doğru olur.

Kaos, anarşi, düzensizlik güden punk müziğine meraklıysanız; öncelikle o türün ın babası sayılan, sex pıstols, ramones, New York dolls, the stooges, ıggy pop gibi isimlerle başlayın.

Başka punk rock grupları var mı önerdiğiniz.
Sex pistols dizisini izlemiştim Disney Plus'ta çok güzeldi.

Başka punk rock grupları var mı önerdiğiniz.
Sex pistols dizisini izlemiştim Disney Plus'ta çok güzeldi.

Yukardaki grupları bilmeden PUNK dinliyorum diyemezsiniz. Mesela; Trash metal dinliyorsunuz ama Metallica dan haberiniz yok. Rock' roll dinliyorsunuz; Elvis PRESLEY den haberiniz yok... Aynı şey.

Eğlencelik şeyler arıyorsanız Offspring dinleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı