''PUP. Optional. Bundleinstaller'' virüsü nedir?

HUNTEx

Centipat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (185).png
    Ekran Görüntüsü (185).png
    253,2 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Trojan türü, Malwarebytes silecektir, formata gerek yok.

Yalan söyleme trojan olsa öyle yazar PUP potansiyel demektir yani konu sahibi Malwarebytes karantinasından çıkart ve güvenli olarak ayarla bu virüs değil false positivedir cahillerle uğraşma beni dinle sen.

Yalan söyleme trojan olsa öyle yazar PUP potansiyel demektir yani konu sahibi Malwarebytes karantinasından çıkart ve güvenli olarak ayarla bu virüs değil false positivedir cahillerle uğraşma beni dinle sen.

Potansiyel olarak zararlı yazılım yani virüs olabilir de olmayabilir de olarak geçer ve Malwarebytes için bu yüksek ihtimal false positivedir. Yani topu topu sürücü indirmişsin oyun değil program değil.

Ne olur ne olmaz değiştirin, oturumları tüm cihazlarda kapatın, 2 F. A doğrulama açın.

Bir de 2FA açsın demişsin hocam bu trojan ve RAT'larda yapılır bazen kuvvetli malwarelerde yapılır böyle PUP veya reklam veya worm virüslerinde uygulanmaz.

Trojan türü, malwarebytes silecektir, formata gerek yok.
Trojan türü değil hocam. PUP, potansiyel olarak istenmeyebilecek yazılımlara verilen genel addır. Malwarebytes kendi sitesinde bunun hakkında bilgi vermiş okuyabilirsiniz: PUP.Optional.BundleInstaller

Formata falan gerek yok, Malwarebytes karantinaya almış zaten.

Trojan türü değil hocam. PUP, potansiyel olarak istenmeyebilecek yazılımlara verilen genel addır. Malwarebytes kendi sitesinde bunun hakkında bilgi vermiş okuyabilirsiniz: PUP.Optional.BundleInstaller

Hocam sadece sürücü indirmiş üstelik de ZIP içindeyken silmiş yani bence false positive olması lazım.

Bende bir Defender'le test etsem mi ki indirip virüsü görürüm hem.:).

Hocam bu var virüs olarak.

Evet bu kadar da deliyim arkadaşlar siz isteyin en iyi hizmeti sunuyorum:). Hadi sen hacklendin ben niye hackleniyorum şu an demedim.

Yani kısacası hocam kullanın ya sonuçta sürücü yani bir de Windows 8.1 ya o yüzden antivirüsler böyle berbat algılamalar yaşayabiliyor. Bir sıkıntı olmaz.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    410 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Hocam sadece sürücü indirmiş üstelik de ZIP içindeyken silmiş yani bence false positive olması lazım.

Evet bu kadar da deliyim arkadaşlar siz isteyin en iyi hizmeti sunuyorum:). Hadi sen hacklendin ben niye hackleniyorum şu an demedim.

Yani kısacası hocam kullanın ya sonuçta sürücü yani bir de Windows 8.1 ya o yüzden antivirüsler böyle berbat algılamalar yaşayabiliyor. Bir sıkıntı olmaz.
hocam bir bakın isterseniz bu konuya https://techolay.net/sosyal/konu/kasa-hoparloerue-goermueyor.6326/#post-84703

hocam bir bakın isterseniz bu konuya https://techolay.net/sosyal/konu/kasa-hoparloerue-goermueyor.6326/#post-84703

Yeni konular

Geri
Yukarı