Puppeteer ile sayfa üzerinden metni kopyalama

561400

Centipat
Merhaba.

Kod:
<div style="font-family: sans-serif, serif, EmojiFont; color: rgb(32, 32, 32); text-align: center; font-size: 26px; line-height: 100%; letter-spacing: 2px;">123144 </div>

Böyle bir elementin içinde sonunda bir kod var. Bunu nasıl kopyalatabilirim Puppeteer'da?

1664298004953.png

JavaScript:
const value = await page.$eval('div[style*="font-family: sans-serif, serif, EmojiFont; color: rgb(32, 32, 32); text-align: center; font-size: 26px; line-height: 100%; letter-spacing: 2px;"]', (div => div.innerHTML));
console.log(value);
Böyle olması lazım. (test etmedim)

JavaScript:
const value = await page.$eval('div[style*="font-family: sans-serif, serif, EmojiFont; color: rgb(32, 32, 32); text-align: center; font-size: 26px; line-height: 100%; letter-spacing: 2px;"]', (div => div.innerHTML));
console.log(value);
Böyle olması lazım. (test etmedim)

Evet bu çalışıyor fakat sayfaya aynı divden iki tane koymuşlar ayrı ayrı bu sadece üstekini algılıyor bir alt takini almasını istiyorum nasıl yapabilirim?

Evet bu çalışıyor fakat sayfaya aynı divden iki tane koymuşlar ayrı ayrı bu sadece üstekini algılıyor bir alt takini almasını istiyorum nasıl yapabilirim?
JavaScript:
const values = await page.$$eval('div[style*="font-family: sans-serif, serif, EmojiFont; color: rgb(32, 32, 32); text-align: center; font-size: 26px; line-height: 100%; letter-spacing: 2px;"]', (div => div.innerHTML));
console.log(values);
Şuan bilgisayar başında değilim ama böyle olması gerek. Eve geçince hata yaşarsanız yardımcı olurum.

JavaScript:
const values = await page.$$eval('div[style*="font-family: sans-serif, serif, EmojiFont; color: rgb(32, 32, 32); text-align: center; font-size: 26px; line-height: 100%; letter-spacing: 2px;"]', (div => div.innerHTML));
console.log(values);
Şu an bilgisayar başında değilim ama böyle olması gerek. Eve geçince hata yaşarsanız yardımcı olurum.

Yok kodunuz çok iyi çalışıyor fakat benim istedğin yerde
"<Div style="font-family: Sans-serif, serif, EmojiFont; color: RGB(32, 32, 32); text-align: Center; font-size: 26px; line-height: 100%; letter-spacing: 2px;">123144 </div>" bundan iki tane koymuşlar kod ta üstekini algıladı bir altındakini yani 2.sini ayarlatmak istiyorum onu bulamadım

Yok kodunuz çok iyi çalışıyor fakat benim istedğin yerde
"<Div style="font-family: Sans-serif, serif, EmojiFont; color: RGB(32, 32, 32); text-align: Center; font-size: 26px; line-height: 100%; letter-spacing: 2px;">123144 </div>" bundan iki tane koymuşlar kod ta üstekini algıladı bir altındakini yani 2.sini ayarlatmak istiyorum onu bulamadım
İkisini birden mi yoksa 2. divi mi hocam?

JavaScript:
const value = await page.$eval('div[style*="font-family: sans-serif, serif, EmojiFont; color: rgb(32, 32, 32); text-align: center; font-size: 26px; line-height: 100%; letter-spacing: 2px;"]:nth-of-type(2)', (div => div.innerHTML));
console.log(value);

Yeni konular

Geri
Yukarı