Pure Vpn sorunu

Taha34

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar.

Kyk yurdunda kaldığım için VPN arıyordum. Pure Vpn'i keşfettim, daha sonra LoL oynamaya başladım. Merak eden olursa ping sıkıntısı yok ancak bugün yine aylık paket almak istediğimde iki tane aldım yanlışlıkla, birini iptal ettirmek için ticket yolladım daha sonra ikisini birden deaktif ettiler. İngilizcem kısıtlı olduğu için anlamıyorum, acaba yardım edebilecek arkadaş var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar arkadaşlar.

Kyk yurdunda kaldığım için VPN arıyordum. Pure Vpn'i keşfettim, daha sonra LoL oynamaya başladım. Merak eden olursa ping sıkıntısı yok ancak bugün yine aylık paket almak istediğimde iki tane aldım yanlışlıkla, birini iptal ettirmek için ticket yolladım daha sonra ikisini birden deaktif ettiler. İngilizcem kısıtlı olduğu için anlamıyorum, acaba yardım edebilecek arkadaş var mı?

Merhaba dostum, iletmek istediğin mesajı söylersen çevirebilirim. Ya da sorunun halloldu mu?

Taha kardeş bende Pure Vpn aldım ama hangi sunucudan bağlanacağımı bilmiyorum. Kyk'dayım, Türkiye ABD üzerinden girince oyun açılıyor(LOL) kullanıcı adı şifre girdikten sonra hata veriyor hangi sunucudan bağlanmalıyım?

İyi akşamlar arkadaşlar.

İyi akşamlar dostum, Pure Vpn'de ben böyle bir sorun yaşamadım ama nasıl yapacağını anlatayım.

Sol kısımdan "Personalized Selection"a tıkla orada "Browse All Servers"e tıklayıp "Turkey Servers"den ok ile gösterileni seç. :) Ping bazen uçuyor bazen düşüyor ama genelde 70-120 ms aralığında geziyor. :)

Adsız.jpg

İyi akşamlar dostum, Pure Vpn'de ben böyle bir sorun yaşamadım ama nasıl yapacağını anlatayım.

Sol kısımdan "Personalized Selection"a tıkla orada "Browse All Servers"e tıklayıp "Turkey Servers"den ok ile gösterileni seç. :) Ping bazen uçuyor bazen düşüyor ama genelde 70-120 ms aralığında geziyor. :)

Kardeş ilgin için çok teşekkür ederim ama bizim yurdun internetide acayip yavaş. Ondan kaynaklı sorunlarım var. Ben geri iade etmek istiyorum, sen o konuda yardımcı olursan çok sevinirim.

kardeş ilgin için çok teşekkür ederim ama bizim yurdun internetide acayp yavaş ondan kaynaklı sornlarım var ben geri iade etmek istiyorum sen o konuda yardımcı olursan çok sevinirim..
Önemli değil dostum, forumun amacı bu zaten. Yurdun interneti yavaş derken 2 seçenek var;
1.si altyapı
2.si internet kullanım yoğunluğu.
1.si olamaz diye düşünüyorum çünkü tüm altyapılar yenilendi. Diğeri ise ilginçtir ki vpnle sitelere daha hızlı giriyorum :) yurt müdürüne birkaç kişi giderseniz internetinizin sorunu hallolacaktır diye düşünüyorum :)

Elimden geldiğince iade için yardımcı olmaya çalışırım :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı