Pusat Gaming headset Lite alınmalı mı?

Bütçe
200-

Barış Gİder

Hectopat
Merhaba ben YouTube'da oyun hakkında içerikler üretiyorum ve bana iyi bir mikrofon lazım. Ayrıca zaten kullandığım kulaklığım başımı ağrıtıyor, ben de daha ergonomik bir kulaklık olan Pusat Gaming Headset Lite düşünüyorum. Mikrofonu iyi midir? Bana ses kaydı yapmak için mikrofon lazım ama şu anki düzenimde bana en rahat kulaklığa bağlı mikrofonlar olur. Onun dışında masaya bağlanan mikrofonlar pek işimi görmez. Mikrofon olarak da şunu düşünüyorum Snopy Sn-340m Beyaz Masaüstü Mikrofon | Trendyol

Sizce Monster Pusat kulaklığı alırsam hem kulaklık olarak hem de mikrofon olarak iyi bir şekilde kullanabilir miyim?
Ya da gösterdiğim bu mikrofon iyi midir?

Not: Saçma sapan teknik kısımlar umurumda bile değil, 7.1 falan falan ses versin yeter. Mikrofon da cızırtı yapmasın yeter.

Önemli not: Bana 250-300TL'lik bir şeyler önermeyin, zaten kulaklığın fiyatı olan 179TL bile benim için oldukça fazla.

Daha önemli not: Monster mouse pad kullanıyorum, kulaklığımı da genelde mouse pad'e koyuyorum kullanmadığım zamanlar. Monster kulaklık alırsam bayağı uyumlu ve güzel gözükür.

Son düzenleyen: Moderatör:
bilmiyorum iyi bir kulaklık fakat bend eoyun oynarken bir sorun oldu sesimi çok az alıyor anlaşılmıyor.Bence alma

Gamepower Mei'nin yorumlarına bi göz at derim. (Uygun fiyatlı kulaklık aradığını düşünerek öneride bulunuyorum, yoksa Cloud 2 al geç derim.)

Haydaa konuyu hortlattık yok yere, 2 seneyi geçmiş başlık açılalı.

Gamepower Mei'nin yorumlarına bi göz at derim. (Uygun fiyatlı kulaklık aradığını düşünerek öneride bulunuyorum, yoksa Cloud 2 al geç derim.)

Haydaa konuyu hortlattık yok yere, 2 seneyi geçmiş başlık açılalı.
3 sene çoktan oldu ama bence 4 sene oldu ama tam değil yani 3 buçuk sene oldu ayı gelince 4 sene olucak

ne kadar sonu olsada 1 yılı sayarım sonuçta 2020 olmamış bunu yazalı

3 sene çoktan oldu ama bence 4 sene oldu ama tam değil yani 3 buçuk sene oldu ayı gelince 4 sene olucak

ne kadar sonu olsada 1 yılı sayarım sonuçta 2020 olmamış bunu yazalı

"It's been 3 years already, but I think it's been 4 years, but it's not exactly, it's been 3 and a half years. When the month comes, it will be 4 years.

I count 1 year no matter how long it is, after all, it hasn't been 2020 since I wrote it"

Yazdığını İnglizce'ye çevirdim yine bişey anlamadım.

Geri
Yukarı