Pusat K3 Pro alınır mı?

Finner

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam millet, bütçeme uygun ve gerek makro tuşları gerek ışıkları olsun bu klavyeyi çok beğendim. Yakın bir zamanda da stokları geldi, sizce alınır mı? Bu fiyat segmentinde başka klavyeler önerebilir misiniz?

Gayet iyi bir klavye, kesinlikle alınır. Tek eksiği tuşların özelliklerinin düzenlenemiyor olması. Tuşlara program vs atayamıyorsunuz. Ben klavyemdeki tuşları Steam vs programları ve oyunları açmak için ayarlıyorum eksikliğini hissetmiştim. Bir de tek tuşla sessize alma özelliği olsaydı multimedya tuşları arasında süper olurdu.

Az önce sipariş verdim. Yarın gidip alacağım. Umarım memnun kalırım. Amacım pavyon ışıklarına sahip genç işi bir ürün satın almaktan ziyade daha çok uzun ömürlü, kaliteli malzemeden imal edilmiş, kronik arızası olmayan, konforlu olan, multimedya tuşlarına sahip olan ve geceleri çalışırken de kullanabilmem için tuş aydınlatmasına sahip bir klavye satın almaktı. Bu klavye kağıt üzerindeki verilere bakınca tüm isteklerimi karşılayacak gibi görünüyor. Bakalım kullanınca durum ne olacak?

Az önce sipariş verdim. Yarın gidip alacağım. Umarım memnun kalırım. Amacım pavyon ışıklarına sahip genç işi bir ürün satın almaktan ziyade daha çok uzun ömürlü, kaliteli malzemeden imal edilmiş, kronik arızası olmayan, konforlu olan, multimedya tuşlarına sahip olan ve geceleri çalışırken de kullanabilmem için tuş aydınlatmasına sahip bir klavye satın almaktı. Bu klavye kağıt üzerindeki verilere bakınca tüm isteklerimi karşılayacak gibi görünüyor. Bakalım kullanınca durum ne olacak?
Hocam bu arada yandaki şerit ışıklar sadece klavye üstünde kısayol ile kapatılıyor, uygulamadan kapatılmıyor. Ben aramış bulamamıştım uygulamada, kullanım kılavuzunda yazıyor kısayol. 0 ışık hale getirebiliyorsunuz bütün klavyeyi isterseniz.

Geri
Yukarı