Pusat K3 Pro mekanik oyuncu klavyesi alınır mı?

lucifererden

Femtopat
Daha fazla  
İstediğim özellikler Türkçe Q klavye, gece tuş aydınlatması iyi olan, ses açma tekeri veya butonu olan, büyük boy klavye kablolu veya kablosuz kullanım fark etmez.

Tuşlar gece kullanıma uygun çok sesli olmayan, daha önce mekanik klavye kullanmadım membrane klavyeler de işimi görüyor fakat beğendiğim modellerin yorumları hep o kadar verilmez şeklinde. Eğer kaliteli önereceğiniz membrane klavye varsa tercih edebilirim. Renk olarak siyah istemiyorum fakat anlaşılan fazla seçenek yok. Bütçe olarak çok para vermek istemiyorum sonuçta e-spor oyuncusu değiliz.

O bütçeye, hatta daha iyisine:

Bu alınır. Monster gamepad ve klavyelerini önermem.

Buna baktım tuş takımı sadece kırmızı renklendirme galiba bütçeyi yükseltebilirim farklı öneriniz var mı? Xgp Summoner nasıldır driver sorunlu yazmışlar.

Ne kadar yükselir bütçe? Evet driver sorunlu Summoner. Driver kurmazsan çok da sıkıntı değil.

3000 TL olabilir, daha fazla vermek istemiyorum. Şu an çok uyduruk ucuz bir klavye kullanıyorum o bile işimi görüyor neredeyse. Bulamazsam membran klavye alacağım, tipleri daha çok hoşuma gidiyor.
Logitech G G213, HyperX alloy Core RGB membran, ASUS TUF K1 vb klavyeler.

3000 TL olabilir, daha fazla vermek istemiyorum. Şu an çok uyduruk ucuz bir klavye kullanıyorum o bile işimi görüyor neredeyse. Bulamazsam membran klavye alacağım, tipleri daha çok hoşuma gidiyor.
Logitech G G213, HyperX alloy Core RGB membran, ASUS TUF K1 vb klavyeler.

Bu iyidir.

İstediğim özellikler Türkçe Q klavye, gece tuş aydınlatması iyi olan, ses açma tekeri veya butonu olan, büyük boy klavye kablolu veya kablosuz kullanım fark etmez.

Tuşlar gece kullanıma uygun çok sesli olmayan, daha önce mekanik klavye kullanmadım membrane klavyeler de işimi görüyor fakat beğendiğim modellerin yorumları hep o kadar verilmez şeklinde. Eğer kaliteli önereceğiniz membrane klavye varsa tercih edebilirim. Renk olarak siyah istemiyorum fakat anlaşılan fazla seçenek yok. Bütçe olarak çok para vermek istemiyorum sonuçta e-spor oyuncusu değiliz.

Ben Pusat K3 Pro kullanıyorum. Şu ana kadar memnunum. Boyu biraz büyük, masan uygunsa al. Multimedya tuşarı da vs. bayağı işimi rahatlatıyor. Makro tuşları da ekstrası tabii.

Türkiye'den alacaksanız HP Omen Encoder alabilirsiniz. Yurt dışından Epomaker TH66 PRO alabilirsiniz. 10ANGELPGC kuponuyla 48.5 dolara geliyor, vergiyle 2000'e varabilir fiyatı.

Yeni konular

Geri
Yukarı