Pusat K3 Pro nasıldır?

Kagoer

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar bazılarınız Monster ürünlerine yaklaşmayın diyor bende ön yargı ike yaklaşmak istemiyorum ama çok güzel ve bütün aradığım özellikleri bulunduruyor. Sizce nasıldır? Klavye önerirseniz Blue Switch olmasın çünkü oyun oynarken çok rahatsız ediyor.

Arkadaşlar bazılarınız Monster ürünlerine yaklaşmayın diyor bende ön yargı ike yaklaşmak istemiyorum ama çok güzel ve bütün aradığım özellikleri bulunduruyor. Sizce nasıldır? Klavye önerirseniz Blue Switch olmasın çünkü oyun oynarken çok rahatsız ediyor.
Fiyatına göre iyi bir klavye.

İmzadaki sistem sizinse Asus Rog Strix Scope klavye öneririm Aura Sync yaparsınız.

k3 kötü bir ürün değil fakat k552-2 kalitesini bekleme. İkisini de fiziki olarak denemiş biri olarak söylüyorum bunu. K552-2 ve k3 arasından k552-2 tercih ettim ve memnunum.

RGB'lerin senkronize çalışması. Armoury Crate uygulamasından anakart ekran kartı RGB'lerini vs uyumlu çalıştırabilirsiniz ve bu parçalar ASUS ise ben olsam klavyeyi de ASUS alıp set yapardım.

Tama0mdır hocam. Para biriktirip onu alacağım. Mouse ve kulaklık olarak ne önetirsiniz?

Geri
Yukarı