Monster Pusat K3 Pro klavye nasıldır?

Hocam klavye nasıldır önerir misiniz? Artılarını ve eksilerini paylaşır mısınız? Konuyu hortlattım ama.

Dostum ben vazgeçmek üzereyim. Blue Switch kullanan bütün arkadaşlarım klavye güzel ama Blue alma diyor. Monster'ın kendilerine sorduğumda ise ileride çıkacak modelleri hakkında bilgi paylaşamadıklarını söylediler. Eğer diğer Red Switch'li modeller çok kötü olursa Monster alırım.

Hocam klavye nasıldır önerir misiniz? Artılarını ve eksilerini paylaşır mısınız? Konuyu hortlattım ama.
Çok sevdim klavyeyi. Bayadır severek kullanıyorum. Ablamla aynı odayı kullanırken sorun çıkıyordu sesi yüzünden ama taşındık kendi odam var ve rahatsız etmiyor kimseyi ben dahil. Sadece sesi biraz fazla.

Çok sevdim klavyeyi. Bayağıdır severek kullanıyorum. Ablamla aynı odayı kullanırken sorun çıkıyordu sesi yüzünden ama taşındık kendi odam var ve rahatsız etmiyor kimseyi ben dahil. Sadece sesi biraz fazla.

Dostum kendi odam var ama apartmanda ses yalıtımı yok ve yanımdaki odada annem ve babamın odası. Oraya ses gider diye çok stres yapıyorum.
Çok sevdim klavyeyi. Bayağıdır severek kullanıyorum. Ablamla aynı odayı kullanırken sorun çıkıyordu sesi yüzünden ama taşındık kendi odam var ve rahatsız etmiyor kimseyi ben dahil. Sadece sesi biraz fazla.

Bir de benim açtığım konuya bakabilir misin dostum?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı