PvPRO ve Antiskins güvenilir mi?

Massaka-Diablo

Picopat
Arkadaşlar PvPRO'da maç yaptıktan sonra kristal biriktirip skin alıp takas yapma diye bir olay var ve depozitosuz oluyor. Antiskins diye bir site de var son zamanlarda YouTuber'ler hep videosunu çekti bende oradan görmüştüm ve bu sitede depozitosuz. Bu sitelerden skin çekmek güvenilir mi? Hesabım çalınır mı? (Mobil guard aktif)

Son düzenleyen: Moderatör:
3 Senedir pvpro kullanıyorum ve hiçbir dolandırıcılığını görmedim. Tabii vardır da site düzgün ama içindeki adamlardan biri gelirse dolandırıcı gelir onda da SS'ini siteye atıp paranı geri alabiliyorsun ama öbür site hakkında bir fikrim yok hiç kullanmadım.

Yani çalınsaydı hesabım çoktan çalınmıştı pvpro da.

@SACese Hocam en hızlı altın kasma yöntemi nedir? Sizin kullandığınız var mı? Ben Steam adımın sonuna | Pvpro.com koydum günlük 10 altın veriyor ama ben AWP atheris istiyorum o da 1200 altın. Günlük 10 altınla ayda 300 oluyor bayağı az. En hızlı nasıl yapabilirim?

Kardeşim ben şu an kullanmıyorum çünkü çok CS oynamıyorum R6'ya sardım bunu boş verelim de şu anda sana diyebileceğim en hızlı altın kasma yöntemi yok çünkü artık kristal sistemi denilen saçma bir şey var. Önceden rekabetçi maç kazanırsan 50 altın veriyordu şimdi kristal. Az altın da verse maçıma Silver'lar gelmesin diye pvpro giriyordum sonradan bu saçma kristal sistemi geldi önceden sadece altın vardı yani anlayacağın kasayı da altınla açıyordun maç kazanınca da. Galiba şu anda skin almak için en hızlı yöntem günde 10 altın :d . Keşke yardımcı olabilseydim ama maalesef sitenin kararı.

Yeni konular

Geri
Yukarı