Pxn V10 alınır mı?

Berkay Kiraz

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Afyon
Merhaba arkadaşlar, 7.500 gibi uygun bir fiyata pxn V10 satın alınabiliyor ve yurt dışında giriş seviyesi olarak kabul edilen bir direksiyon. Tork olarak 3.2 nm gözükse de bu gücü veremediğini söyleyenler var yani gücü G29'a eşit sayılır. G29'un fiyatı bu kadar zamlanmışken sıfır olarak alınabilecek güzel bir direksiyon seti olabileceğini düşünüyorum. Direksiyonun özellikleri güzel ama kullanıcı yorumları burada çok önemli. Bu yüzden kullananlar var mı diye foruma sormak istiyorum. Kullananlar mesaj yazarlarsa çok sevinirim.

Sormak istediğim bazı başlıca sorular;
-Driveri kullanışlı ve kolay mı?
-Oyunlarla uyumu nasıl?
-Herhangi bir kronik sorunu mevcut mu?
-En önemlisi kullanıcı olarak direksiyondan memnun musunuz?

Kullanan arkadaşlar soruları cevaplayabilirlerse çok memnun olurum.

Son düzenleme:
Link var mı hocam?
Kendi sitesi hocam. Türkiye'ye 280 dolara satıyor. Bu arada başlık sahibi var mı? olarak açıldı. Alınır mı olarak değil.

Hocam bu ürün benim de radarımdaydı. Lakin genel olarak önermiyorlar. Oyunlarda problem yaşayanlar var, malzeme kalitesi ve direksiyonun çok kötü olduğundan vb. bahsediyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama QR olması iyi bir şey. İleride farklı simit opsiyonları olabilir.

Merhaba arkadaşlar, 7.500 gibi uygun bir fiyata pxn V10 satın alınabiliyor ve yurt dışında giriş seviyesi olarak kabul edilen bir direksiyon. Tork olarak 3.2 nm gözükse de bu gücü veremediğini söyleyenler var yani gücü G29'a eşit sayılır. G29'un fiyatı bu kadar zamlanmışken sıfır olarak alınabilecek güzel bir direksiyon seti olabileceğini düşünüyorum. Direksiyonun özellikleri güzel ama kullanıcı yorumları burada çok önemli. Bu yüzden kullananlar var mı diye foruma sormak istiyorum. Kullananlar mesaj yazarlarsa çok sevinirim.

-Oyunlarla uyumu nasıl?

Yazılım uyumluluğu yokmuş diyor hocam herkes.Onun dışında güzel bir sete benziyor.

Hocam bu ürün benim de radarımdaydı. Lakin genel olarak önermiyorlar. Oyunlarda problem yaşayanlar var, malzeme kalitesi ve direksiyonun çok kötü olduğundan vb. bahsediyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama QR olması iyi bir şey. İleride farklı simit opsiyonları olabilir.
Yerdim gibi oldu ama bu fiyata en iyisi bu.

-Oyunlarla uyumu nasıl?

Bizim Rampage direksiyonları neyse pxn de o
Rampage: Pxn pxn: Rampage.
Bana kalırsa biraz daha bütçe koyup G29 almak daha mantıklı.
Ama fiyatına göre mükemmel simidi değiştirme pedalları, vites ile gelmesi.
Yazılım olarak telefonda pxn diye uygulaması var oradan ayar yapılabiliyor.

Geri
Yukarı