PXN V10 FFB bulunduran direksiyon seti alınır mı?

Kardes yurt dışı satısı 5200 TL beceriyorsan sipariş ver. Pxn V10 cok iyi bir ürün.

150 Euro'yu geçince vergi dilimine giriyor gümrüğe takılıyor 9000TL vergi ücreti geliyor ekstradan birine getirtmek gerekli fakat şöyle bir şey var pxn V10 ile Logitech G923 aynı fiyat bandında büyük ihtimal Logitech alırım çünkü uyum sorunu olduğunu araştırdım baktığım zaman.

150 Euro'yu geçince vergi dilimine giriyor gümrüğe takılıyor 9000TL vergi ücreti geliyor ekstradan birine getirtmek gerekli fakat şöyle bir şey var pxn V10 ile Logitech G923 aynı fiyat bandında büyük ihtimal Logitech alırım çünkü uyum sorunu olduğunu araştırdım baktığım zaman.

Vallahi ben KKTC'de yasarım bende sorun yok. Her gelen vergiye tabii. Ama dusuk fatura ile 5-6 yüzliraya kapatırım işi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük fatura nasıl ayarlıyorsun? AliExpress'ten mi? Yoksa başka mağazadan mı ayarlıyorsun düşük fatura yaz diye, eğer gümrüğe takılırsa orada kredi kartı ödemesine dair print isterlerse kabul etmezlerse ne yapıyorsun?

Vallahi ben KKTC'de yasarım bende sorun yok. Her gelen vergiye tabii. Ama dusuk fatura ile 5-6 yüzliraya kapatırım işi.

Vallahi burada postahaneye gidiyorsun. Burası Türkiye gibi degil daha rahatsın. Yol cok bilene senin dediğin kadar cok didiklemiyorlar.

Vallahi burada postahaneye gidiyorsun. Burası Türkiye gibi degil daha rahatsın. Yol cok bilene senin dediğin kadar cok didiklemiyorlar.

Burada alamazsın yoruyor. İade etmek zorunda kalıyorsun, ben almadım şu anda pahalı diye vazgeçtim. Kıbrıs'ta ki fiyatları gösteren Trendyol gibi site var mı?

Kardeş ben KKTC'den almıyorum bu tarz siteler var ama çok pahalı olduğundan dolayı ben girmiyorum. Birkactenesine baktım daha da bakmam.

Geri
Yukarı