PyCharm Açılmıyor

Doğukan Ürker

Kilopat
Yer
Albuquerque
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba! PC'ye bir hafta önce format attım bugün PyCharm kurduktan sonra uygulamaya açmaya çalıştım ama açılmıyor, böyle kalıyor:
Screenshot_77.png

Ne yapabilirim? Silip tekrar kurmak yada yönetici olarak çalıştırmak işe yaramıyor.

PyCharmı tam bilmiyorum ama muhtemelen python için kullanılan bir editör diye tahmin ediyorum. Python için visual studio code kullanabilirsin. Ücretsiz bir program. Üzerine python plugini kurdummu mis gibi.
Edit: Bende kullanıyorum gayet yeterli bence

Merhaba! PC'ye bir hafta önce format attım bugün PyCharm kurduktan sonra uygulamaya açmaya çalıştım ama açılmıyor, böyle kalıyor: Eki Görüntüle 728584
Ne yapabilirim? Silip tekrar kurmak ya da yönetici olarak çalıştırmak işe yaramıyor.

Nasıl bir çözüm buldun buna? Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Ne yaptıysam açamıyorum. Yardımcı olabilirsen sevinirim.

Nasıl bir çözüm buldun buna? Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Ne yaptıysam açamıyorum. Yardımcı olabilirsen sevinirim.
Başka bir sebebten dolaya format atmıştım. Sonra javayı kurup pycharm ı kurdum, açıldı. Javanın etkisi oldumu bilmiyorum.
PyCharmı tam bilmiyorum ama muhtemelen python için kullanılan bir editör diye tahmin ediyorum. Python için visual studio code kullanabilirsin. Ücretsiz bir program. Üzerine python plugini kurdummu mis gibi.
Edit: Bende kullanıyorum gayet yeterli bence
Bende kullanıyorum fotoğrafa bakarsanız VSCode'u görebilirsiniz.

Geri
Yukarı