Çözüldü Python hatası ModuleNotFoundError: No module named 'Selenium'

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hera Apps

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı
Hocam import Selenium kullanınca "ModuleNotFoundError: No module named 'Selenium' hata alıyorum.
Fakat sıkıntı burada değil. Başka projede kullanmaya çalıştığım zaman çalışıyor ama isteiğim projede çalışmıyor.
(Pip install/uninstall Selenium denedim) forumlardaki taktikler işe yaramayınca yazmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
pip install selenium komutu ne çıktı veriyor da sonuç alamadın? Paylaşırsan yardımcı olmayı deneyebilirim.

Hocam teşekkürler. Çözümü buldum. Kullanmak istediğim projede Virtual env kullanıyordum.
Bende phuton pip dosyalarını Virtual env pip klasörüne kopyaladım. Ardından pip uninstall Selenium ve pip install Selenium dediğimde sorun çözüldü.
pip install selenium komutu ne çıktı veriyor da sonuç alamadın? Paylaşırsan yardımcı olmayı deneyebilirim.

Hocam teşekkürler. Çözümü buldum. Kullanmak istediğim projede Virtual env kullanıyordum.
Bende phuton pip dosyalarını Virtual env pip klasörüne kopyaladım. Ardından pip uninstall Selenium ve pip install Selenium dediğimde sorun çözüldü.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı