Çözüldü ModuleNotFoundError: No module named 'selenium' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pe3ah

Hectopat
Daha fazla  
Rica ederim.
Yorumumu "çözüm" olarak rapor ederseniz çok mutlu olurum. :D
@Nizel G hocamın yaptığı da mantıklı 👍

Yaptım hocam. Bir sorum daha var. Otomatik WhatsApp mesajı atan bir bot scripti indirdim. Botun çalışmama sebebi Selenium olduğunu düşündüm Selenium'u indirmeme rağmen böyle bir hata alıyorum sebebi nedir?
1686605290524.png

Pycharm üzerinden çalıştırırken Pycharm'ın ayarlarından 'Python Interpreter' kısmından modülü indirmeniz gerekiyor. İsterseniz bununla hiç uğraşmayın, direkt CMD üzerinden python otocevap.py yazarak çalıştırın.

PyCharm üzerinden çalıştırırken PyCharm'ın ayarlarından 'Python ınterpreter' kısmından modülü indirmeniz gerekiyor. İsterseniz bununla hiç uğraşmayın, direkt CMD üzerinden python otocevap.py yazarak çalıştırabilirsiniz.

CMD üzerinden verdiğiniz kodu yazdığımda System 32 üzerinden aradığı için dosyayı bulamıyor hocam. PyCharm ayarlarının hangi sekmesnde bu Python interpreter? Orada bulamadım da.

1686606072850.png

Hocam burada Selenium gözükmüyor neden?

CMD üzerinden verdiğiniz kodu yazdığımda System 32 üzerinden aradığı için dosyayı bulamıyor hocam.
CMD'yi o klasör içinde açmanız veya cd <path> şeklinde o klasöre gitmeniz gerek. System32 klasörü üzerinde otocevap.py isimli bir dosya bulunmaması normal :)
Hocam burada Selenium gözükmüyor neden?
Yok çünkü, ( + ) butonundan tıklayıp indirmeniz gerekiyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı