Python icin kaynak önerisi

yasinbmt00

Centipat
Daha fazla  
Udemy'den Turkce bir kurs aldim ama berbat anlatiyor. Asenkron calisma kismindan basladim, cok kotu anlattigi icin odaklanamadim. Request. asyncio, Django konularini anlatan bir kanal tavsiyesiniz var mi? Onemli olan basit orneklerle anlasilir anlatmasi. Ingilizce icin altyazi varsa ve dili basitle o da olur.

Udemy'den Turkce bir kurs aldim ama berbat anlatiyor. Asenkron calisma kismindan basladim, cok kotu anlattigi icin odaklanamadim. Request. asyncio, Django konularini anlatan bir kanal tavsiyesiniz var mi? Onemli olan basit orneklerle anlasilir anlatmasi. Ingilizce icin altyazi varsa ve dili basitle o da olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkçe kaynaklar çok yüzeysel anlatır. Yazılım alanınızın gelişmesi için İngilizce öğrenmeye ve kaynak taramaya alışmanız lazım.

Udemy için genel python: https://www.udemy.com/course/100-days-of-code/ bu abla çok fazla şeyi anlatıyor ve her şeyi pojelerle yapıyor. Türkçe altyazı seçeneği de mevcut bildiğim kadarıyla.
Django içinse :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu abi çok anlatıyor. Genel olarak https://www.youtube.com/playlist?list=PLWKjhJtqVAbnqBxcdjVGgT3uVR10bzTEB bu playlist'e bakarsan birçok şeyi öğrenebilirsin üstteki ablayı biraz daha ilerledikten sonra öneririm. Eğer daha önce yazılım temelin yoksa onu anlamakta zorlanabilirsin çünki biraz. Requests: HTTP for Humans™ — Requests 2.31.0 documentation requests içinde orijinal document öneririm en iyisi bu. Coroutines içinde Coroutines and Tasks önerebilirim.

Sadık turan kurslarından almanızı öneririm. Süper anlatıyor.

Sadık turan kurslarından almanızı öneririm. Süper anlatıyor.
Neden beğenmedim attınız @RufatM ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı