Python İçin Kurs Önerisi

wess11

Femtopat
Yer
izmir
Daha fazla  
Meslek
bilişim teknolojileri
Ben Python öğreneceğim ama anlaşılır kaynak olmadığı için başlayamadım. Udemy'den birkaç kurs aldım detayına girmiyorlar. Üstü kaba anlatıyorlar bildiğiniz güzel anlatan bir eğitmen var mı? Ücretli ücretsiz fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Udemy gibi platformlardan temeller haricinde bir şey öğrenemezsiniz. Bu noktada anlaşalım.

Bu temeller w3 gibi sitelerde zaten öğretilir yani para vermenize de gerek yoktur ki bu siteler genelde interaktif içeriklere sahip olduklarından uygulamalı içerik yönünden daha iyidirler para verip aldığınız hizmetten daha iyi öğretirler.

Son olarakta eğer gerçekten bir konu üzerinde uzmanlık kazanmak istiyor iseniz yüklü miktarda para verip bootcamp'e katılacaksınız. Bir çok yazılımcının bir arada bir proje üzerinde önceden belirlenmiş objektifleri yerine getirmeye çalışması olayına bootcamp denir. Bootcamp'e başladıktan sonra bu işin gerisi gelir orada tanıdığınız insanlar size güzel kontaklar da sağlarla ve çevreniz de gelişir. Yazılımı öğrenmenin en iyi yolu bootcamp'tir.

Ben Python öğreneceğim ama anlaşılır kaynak olmadığı için başlayamadım. Udemy'den birkaç kurs aldım detayına girmiyorlar. Üstü kaba anlatıyorlar bildiğiniz güzel anlatan bir eğitmen var mı? Ücretli ücretsiz fark etmez.

İncelemenizi tavsiye ediyorum.

Udemy gibi platformlardan temeller haricinde bir şey öğrenemezsiniz. Bu noktada anlaşalım.

Bu temeller W3 gibi sitelerde zaten öğretilir yani para vermenize de gerek yoktur ki bu siteler genelde interaktif içeriklere sahip olduklarından uygulamalı içerik yönünden daha iyidirler para verip aldığınız hizmetten daha iyi öğretirler.

Son olarak da eğer gerçekten bir konu üzerinde uzmanlık kazanmak istiyor iseniz yüklü miktarda para verip Bootcamp'e katılacaksınız. Birçok yazılımcının bir arada bir proje üzerinde önceden belirlenmiş objektifleri yerine getirmeye çalışması olayına Bootcamp denir. Bootcamp'e başladıktan sonra bu işin gerisi gelir orada tanıdığınız insanlar size güzel kontaklar da sağlarla ve çevreniz de gelişir. Yazılımı öğrenmenin en iyi yolu Bootcamp'tir.

Daha yeniyim lise 1. sınıf bilişim teknolojileri bölümündeyim şimdiden temel yapmak istiyorum cevabın için teşekkürler.

Daha yeniyim lise 1. sınıf bilişim teknolojileri bölümündeyim şimdiden temel yapmak istiyorum cevabın için teşekkürler.
Yaptığın temeli bir yaz tatilinde unutur sıfır olursun. Kaç senedir frontend yazıyorum 2 ay yüzüne bakmayayım tekrardan elime kitap almak zorunda kalıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı