Python için laptop önerisi

Bütçe
2500

Begefendi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşım için bakıyorum, ailesi teknolojik cihazlar konusunda aşırı katı, ama o yazılım öğrenmek istiyor, başlangıç için Python dilini tavsiye ettim, bu süreç boyunca ona yardımcı olacağım, asıl konuya gelirsek, belki ucuz bir bilgisayar olursa ailesi alabilir, Python dışında potansiyelli olduğunu düşündüğüm ve az sistem gereksinimi isteyen bir oyun motoru olan ursinayı da kaldırması gerekli, bilgisayar 2.el olabilir.

Bütçeyi görmesem MacBook diyecektim ama bütçe biraz az, laptoplar pahalı, bütçeyi 5000 yapıp uygun laptop bulabilirsiniz

Bütçeyi görmesem MacBook diyecektim ama bütçe biraz az, laptoplar pahalı, bütçeyi 5000 yapıp uygun laptop bulabilirsiniz
laptop fiyatlarını biliyorum, bütçeyi 2.el fiyat ortalamasına göre yazdım, olabildiğince ucuz olarak istediğiniz laptopu önerebilirsiniz.

MACBOOK PRO 2011 LATE İ5 8 GB RAM 500 GB HDD - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 1058028653 bu yeterli midir

veyahut bu HP 15'' EKRAN - 8GB RAM - AMD RADEON R4 - 690GD SSD - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 1028096565

Son düzenleme:
Laptop fiyatlarını biliyorum, bütçeyi 2.el fiyat ortalamasına göre yazdım, olabildiğince ucuz olarak istediğiniz laptopu önerebilirsiniz.

MACBOOK PRO 2011 LATE İ5 8 GB RAM 500 GB HDD - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 1058028653 bu yeterli midir?

Veyahut bu HP 15'' EKRAN - 8GB RAM - AMD RADEON R4 - 690GD SSD - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 1028096565

MacBook bana göre iyi fakat o motoru bilmiyorum fazla sistem istiyorsa HP al
Ama önerim MacBook

laptop fiyatlarını biliyorum, bütçeyi 2.el fiyat ortalamasına göre yazdım, olabildiğince ucuz olarak istediğiniz laptopu önerebilirsiniz.

MACBOOK PRO 2011 LATE İ5 8 GB RAM 500 GB HDD - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 1058028653 bu yeterli midir

veyahut bu HP 15'' EKRAN - 8GB RAM - AMD RADEON R4 - 690GD SSD - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 1028096565
2011 Macbook şu anda oldukça geri kalmış bir cihaz. Güncel şeylere bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı