Python Instaloader düzgün çalışmıyor

parakeet

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Python'da Instaloader ile takipci listesi cikartan kod yazdim fakat hedef sectigim kisinin profili gizliyse takipci listesi cikartmiyor. Tam tersi gizli degilse sorun cikmadan liste cikartiyor. Bu sorun nasil cozulur?

Takip etmediğin gizli bir hesabı zaten bulamıyor diye biliyorum.

Kullanıcı adın ve şifren ile giriş yapıyorsun zaten sen ne görüyorsan o da onu görüyor mantıken web scraper olduğu için.

Programın kodlarını at yazayım kütüphaneye bakmam lazım
main.py
import instaloader import userinfo as u instagram = instaloader.Instaloader() instagram.login(u.usrn,u.pssw) profil = instaloader.Profile.from_username(instagram.context,"ichbinyilmaz") takipciler = profil.get_followers() for i in takipciler: print(i.username)

userinfo
usrn = "kullaniciadi" pssw = "sifre"

Ayni klasorde userinfo adinda py dosyasi olusturdum ve icerisine diger hesabimin kullanici adini ve sifresini yazdim.

"ichbinyilmaz" hesabi benim kendi hesabim, kendi hesabimi ve arkadaslariminkini yapinca oluyor ama takip etmedigim gizli bir hesabi yazinca olmuyor.

Bu arada, kodlari alabilirsiniz. Zaten ben de baskasindan bakarak yaptim. userinfo kodundaki kullaniciadi kismina ve sifre kismina ne yazacaginizi anlarsiniz artik.

Takip etmediğin gizli bir hesabı zaten bulamıyor diye biliyorum.

Kullanıcı adın ve şifren ile giriş yapıyorsun zaten sen ne görüyorsan o da onu görüyor mantıken web scraper olduğu için.
Peki ya profil analizi yapabilen ve gizli profillerin bilgilerine ulasabilen baska bir pip kutuphane var mi? Python olmasi zorunlu degil, baska yazilim dili de olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı