Python kodu yorumlama

Kodun olabildiğince kısaltılması ve derli toplu olması adına list comprehensionlar kullanılmış.

Okuduğunuz bölüm nedir? @pWrist

ona göre kınamak istiyorum.

Estağfurullah.

Ya şey şimdi bu kod proje ödevinin tamamı. Yani tamamının yorumu lazım. Aslında bu for if range falan biliyorum ama soruyu hiç anlamadım çözümünü sorudan da az anladım zaten vavien abim de söylemiş. Koda baktım (vavien abimden azar yedikten sonra :D) ama inanın ki orada ne döndüğünü anlamadım.

Maalesef hepiniz beni kınadıkça sadece ne kadar mal olduğumu hatırlatıyorsunuz teşekküğrle.
Kendine mal demene gerek yok. Python kolay dildir, 1 hafta süren sabır ve istikrarla kolayca öğrenebileceğin bir dil; öyle mükemmel bir matematik bilgisi veya zeka isteyen bir şey değil programlama. Ayrıca çalmak kötü bir tabir, başka birisinin yazdığı kodları kullanmak çalmak olsaydı stackoverflow vb. siteler dükkanı kapatıp giderdi.

Kendine mal demene gerek yok. Python kolay dildir, 1 hafta süren sabır ve istikrarla kolayca öğrenebileceğin bir dil; öyle mükemmel bir matematik bilgisi veya zeka isteyen bir şey değil programlama. Ayrıca çalmak kötü bir tabir, başka birisinin yazdığı kodları kullanmak çalmak olsaydı stackoverflow vb. siteler dükkanı kapatıp giderdi.
1 hafta mı? Gerçekten mi?

Geri
Yukarı