Python Linux Mint Dil ve Programlama Önerisi

_FAUST_

Decapat
Arkadaşlar merhaba, ben yeni katıldım Technopat'a size bir şey soracağım.
Ben laptopuma Mint kurdum Python üzerinden, yazılım ve programlamaya gireceğim fakat yazılım yoneticimde başlat dememe rağmen başlatmıyor, sizce sebebi nedir? Ayrıca yazılım vs konularında tavsiyeniz ne olur? Örneğin ben olsam sana şunu ya da şu dili önerirdim gibi. Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir yol seçmişsiniz devam edin çıkan hata nedir biraz daha açıklayın resim yükleyin yardımcı olalım. Python başlangıç için yeterli.

Son düzenleme:
Titan dogru soyluyor, guzel bir yol secmissin ama aldigin hatayi cok kotu aciklamissin.
Ya SS gondermelisin ki hatayi biz de gorelim, ya da hatayi almana sebep olan adimlari tek tek yaz ki biz de ayni hatayi alalim.

Tamam aktif kalın kurban olayım yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim 1 saate kadar atarım foto.
Arkadaşlar kb'yın biraz yoğunluktan dolayı dönemedim size idle3'ü kurduğumu söyleyeyim sanırım tüm paketleri kurdum ya da bir kısmını sudo apt-get install idle3 komutu ile yapamayan arkadaşlar falan olursa onlar için herkese canı gönülden teşekkürler. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı