Python nasıl silinir?

Kapatın bu pencereyi ve Revo Uninstaller'a geçin.
Revo Uninstaller gibi gereksiz bir program kurdurup yanlış yönlendirme yapıyorsunuz.

Aynı klasöre ben de baktım ve bende de var. Windows'un kullandığı Python binary'si. Silmeye sistem izin vermiyor. Saçma sapan işlemler yapınca kaldıramazsınız kısaca.

Revo Uninstaller gibi gereksiz bir program kurdurup yanlış yönlendirme yapıyorsunuz.

Aynı klasöre ben de baktım ve bende de var. Windows'un kullandığı Python Binary'si. Silmeye sistem izin vermiyor. Saçma sapan işlemler yapınca kaldıramazsınız kısaca.

Tekrar kurun, Revo Uninstaller ile kaldırın. Kalan dosyalar kalıntılar gibi.

Kapatın bu pencereyi ve Revo Uninstaller'a geçin.

Hocam kim yanlış kim doğru söylüyor? Kafam karıştı.

Aynı klasöre ben de baktım ve bende de var. Windows'un kullandığı Python Binary'si. Silmeye sistem izin vermiyor. Saçma sapan işlemler yapınca kaldıramazsınız kısaca.

Kalıntıları kaldırmak için önermiştim.

Kalıntıları kaldırmak için önermiştim.
Kalıntı yok ki kaldırsın? Konuda daha önce hiç kurmadığını söylüyor. Klasör yoluna bakın. Python o konuma kurulmuyor. Windows'un UWP uygulamalarını barındırdığı klasörde bulunan Python binary'si ile uğraşıyorsunuz. Bu dosyayı kaldıramazsınız. Kaldırırsanız bazı uygulamalar düzgün çalışmaz.

Lütfen konuyu okuduktan sonra cevap yazalım. Ortada kalıntı yok.

Windows.DesktopAppInstaller tarafından da kullanılıyor.
1623579760237.png

Geri
Yukarı