Python öğrenmek için site önerisi

CamelonTv

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Python öğrenmek istiyorum ve hevesliyim. Python kursu için Udemy gibi bir yerden mi kursu alayım yoksa YouTube'dan ücretsiz olanlardan mı? Hangisi daha iyi anlatıyor sizce? Başka bir siteden de alabilirim. Yeter ki iyi anlatsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Udemy'den aldım şu anda gayet iyi gidiyor. Uygulamalı olarak güzel anlatılıyor. 70 TL'den indirime giriyor sık sık kurslar takip edip yakalarsan kesinlikle Udemy'den almanı tavsiye ederim. YouTube'da çok da verimli olmuyor.

BTK akademi tarafında sadık turan iyi anlatıyor. Ben eksik olan bilgilerimi oradan tamamladım. Aşırı fazla detaya girmiyor ama güzel anlatıyor. İstersen başlangıç olarak onu deneyebilirsin.

Merhaba. Python öğrenmek istiyorum ve hevesliyim. Python kursu için Udemy gibi bir yerden mi kursu alayım yoksa YouTube'dan ücretsiz olanlardan mı? Hangisi daha iyi anlatıyor sizce? Başka bir siteden de alabilirim. Yeter ki iyi anlatsın.
Youtube önermem. Farklı programlar ama Unity öğrenmek için Youtubedan video izliyordum. Adam kodlama da ne yazdığını anlatmıyor. Yazıp geçiyor.

Geri
Yukarı